Riepas moto tehnikai: kvadracikliem, skuteriem, motokrosam un īres kartingiem

Riepas moto tehnikai.

Riepas kvadracikliem

Riepas skūteriem

Riepas motokrosam

Riepas īres kartingiem

Riepas spēļu iekārtām

Riepas kvadracikliem Riepas skūteriem Riepas motokrosam Riepas īres kartingiem Riepas spēļu iekārtām

Riepas kvadracikliem un moto tehnikai

Bezceļa riepas kvadracikliem

Vispopulārākās starp kvadraciklu riepām. Jauni bezceļu kvadracikli parasti tiek komplektēti ar standarta riepām, kuras parasti neapmierina īpašnieku. Parasti tās ir riepas ar 25 collu diametru un neizteiksmīgu protektora zīmējumu. Protektora zīmējumu cenšas izveidot universālu, lai derētu gan dubļiem, gan zālienam, gan ceļiem. Ne visus tas apmierina, tāpēc vairākums cenšas pēc pirkuma veikšanas nomainīt kvadracikla riepas.

Kādi ir varianti? Pirmkārt – atstāt 25 collu riepas, bet izvēlēties speciālu bezceļa protektoru. Tas reāli palielinās kvadracikla bezceļa īpašības. Vai arī var pāriet uz 26 collu riepām, kas būs vēl efektīvāk. Šādā veidā kvadracikls iegūst krietni labāku izskatu, nerunājot par paaugstinātu funkcionalitāti. Piedāvātie riepu varianti: Kenda K299, K592 BEARCLAW EVO, Deestone D-932 и Deestone D-936.

Nākamais solis ir 27 collu kvadracikla riepas. Šādas tehnikas īpašnieki parasti veic arī tehnikas uzlabojumus. Uzlabo piekari, uzstāda vinčas, navigāciju utt. Šis jau ir īsts bezceļu kvadracikls. Tie kvadraciklu īpašnieki, kuri piedalās bezceļu sacensībās jau pāriet uz maksimālajām, legālajām 28 collu riepām un pārveido kvadracikla ritošo daļu. Šādi aprīkotu kvadraciklu varat apskatīt šeit. Pieejamie modeļi: K592 BEARCLAW EVO, Deestone D-932 и Deestone D-936.

Kvadraciklu riepas asfaltam

Ja vienkāršo, tad asfalta riepās ietilpst riepas ar gludāku protektoru, cietām virsmām, kā arī sporta riepas kvadracikliem. To nav nemaz tik daudz. Tās garantēs maksimālo saķeri tikai uz asfalta, betona un ielu seguma. Jāņem vērā, ka ne ar visiem kvadracikliem ir atļauts pārvietoties pa koplietošanas ceļiem. Vairums kvadraciklu ir moto transports, lai pārvietotos ārpus koplietošanas ceļiem. 

Radiālās kvadraciklu riepas

Starco ražo un pārdod radiālās kvadraciklu riepas. Tās ir mazāk populāras divu iemeslu dēļ. Pirmkārt – šīs riepas ir dārgākas, ko nosaka ražošanas sarežģītība. Otrkārt – šīm riepām ir asfalta tipa protektors. Mūsu klienti reti brauc ar kvadracikliem pa šosejām. Šo iemeslu dēļ, šis riepas nav tik populāras. 

Radiālo riepu priekšrocības un trūkumi, salīdzinot ar diagonālajām riepām (piespiediet, lai redzētu)

Diagonālo riepu priekšrocības

Diagonālo riepu trūkumi

Radiālo riepu priekšrocības

Radiālo riepu trūkumi

Izturīgi sāni, noturība pret sānu saduršanu un sasišanu

Viegli remontēt

Lētākas

Paaugstināta stabilitāte bedrēs uz sānu malu cietības rēķina

Vispārēja augsta izturība

Lieliski der kravu pārvešanai un vilkšanai

Mazāka saķeres virsma

Riepai ir lielākas svārstības pie lieliem ātrumiem, kas noved pie riepas uzkaršanas

Maz amortizējas, kas palielina degvielas patēriņu

Mazāks darba mūžs

Radiālās riepas nodrošina labu vadāmību pie lieliem un maziem ātrumiem, jo tām ir laba saķere ar ceļa segumu, pateicoties mīkstām sānu malām.

Radiālajām riepām ir ilgāks darba mūžs, salīdzinot ar diagonālajām riepām, jo tām ir samazināta uzkaršana, pateicoties riepas konstrukcijai

Mazāka vibrācija un mazāks degvielas patēriņš

Lielāks braukšanas komforts

Lielāka saskarsmes virsma ar ceļu

Augsta cena

Vieglāk saduramas, jo mazāk kordu karkasā

Jūtīgākas pret sitieniem lielā ātrumā

Var būt smagākas, standarta izmēros


Mēs piegādājam sekojošu zīmolu riepas kvadracikliem (piespiediet, lai redzētu)

Argo, Arctic Cat, ATK, Bombardier/Can Am, Dinli, E-ton, Giovanni, HIGHPER, Honda Powersports, Icebear, Jackel, JetMoto, Kandi, Kasea, Kawasaki, Kazuma USA, KTM, KUMCO, Land Tamer RAV, Max Adventures, Polaris, Suzuki, Yamaha и других.


Mēs piegādājam Kenda un Deestone zīmolu riepas kvadracikliem

Riepas skūteriem

Mēs jau daudzus gadus piegādājam riepas skūteriem. STARCO garantē riepu kvalitāti.

Optimālais riepu izmērs ir atkarīgs no skūtera un ceļiem pa kuriem pārvietojas. Standarta izmēri var būt no 4 līdz 14 collai. Riepu izmēri ietekmē skūtera vadāmību. Mazākas riepas nodrošina lielisku vadāmību, bet nav paredzētas lieliem ātrumiem. Parasti skūteru ražotāji izvēlas optimālos izmērus starp vadāmību un ātrumu, izvēloties vidējos izmērus. Jāpievērš uzmanība riepu kravnesībai, sevišķi, ja vedat pasažierus, vai kravas. Riepas kravnesība ir norādīta uz tās sāniem.

Skūteru standarta izmēru riepās nav nemaz tik liela izvēle. Un ražotāji neražo visos standarta izmēros visus protektora zīmējumus.

Braucot ar skūteri Jums jāatceras, ka skūtera riepas ir jūtīgas pret bedrēm un plaisām asfaltā.

Mēs piegādājam sekojošu zīmolu riepas skūteriem (piespiediet, lai redzētu)

Adly, Aprilia, Bajaj India, Benelli, Beta, Baotian, Buddy, Daelim, Derbi, Garelli, Gilera, Honda, Hyosung, Italjet, Junak, Just, Kidding, Kymco, Lifan, Lohia Machinery Limited, MBK, Modenas, Motowel, Peugeot, PGO Scooters, Piaggio, Peirspeed, Rieju, Qingqi, Sachs, Stella, Suzuki, SYM, Golden Bee, Tao Tao, Tomos, TVS, Vectrix, Vento, Vespa, Yamaha, Yamaha Zongshen, Znen

Mēs piegādājam Kenda zīmola riepas skūteriem. 

Riepas motokrosam

Motokrosa riepas tiek piedāvātas standarta izmēros. Tās ir kameras tipa riepas. Ir pieejamas sarkanas riepas bērniem.

Pirms iegādāties riepas motokrosam, uzmanīgi iepazīstieties ar informāciju par standarta izmēriem (piespiediet, lai redzētu)

Neievērojot, motokrosa riepu, izmērus var nonākt līdz avārijai. Visa nepieciešamā informācija ir norādīta uz riepu sāniem. To ir viegli atšifrēt. Riepas izmērā ir norādīts tās platums, augstums un diska izmērs.

Riepu izmēri ciparos: Iespējami sekojoši varianti 120/80-ZR-19TL * 120/80-19Z * 120/80-19 * 120/80ZR19TL * 120/90Zx19TL

Tagad sīkāk.

Pirmais apzīmējums (šajā piemērā 120) – ir riepas platums, norādīts milimetros.

Otrais apzīmējums(80). Norāda riepas sēriju (riepas augstuma attiecību pret riepas platumu).

Palicis cipars 19 – tas ir riepas diska diametrs collās.

Motokrosa riepu apzīmējumu ar burtiem-cipariem: Piemēram, MU90-16B. Otrais burts būs diska platums, kuram der šī riepa. Dotajā piemērā U – platums starp 2.75 - 3.5 collām. Pārējos apzīmējumus var redzēt šeit:

G 1.60 - 1.85
H 1.60 - 1.85
J 1.85 - 2.15
L 1.85 - 2.15
M 2.15 - 2.50
N 2.15 - 2.75
P 2.15 - 2.75
R 2.15 - 2.75
S 2.15 - 2.75
T 2.50 - 3.00
U 2.75 - 3.50
V 3.50 - 4.00

Nākamais cipars motokrosa riepu apzīmējumā ir jau zināmā riepu augstuma attiecība pret platumu, izteikta procentos. Nākamais ir cipars 16, kurš apzīmē diska ārējo diametru.

Jums droši vien ir jautājums – kuras riepas vislabāk izvēlēties? Vienīgas veids, kā uzzināt: ir izmēģināt visas, eksperimentēt ar tām. Painteresēties pie paziņām, aiziet uz sacensībām, sameklēt atsauksmes internetā utt.

Mēs piegādājam sekojošu zīmolu riepas motokrosam (piespiediet, lai redzētu)

Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Benelli, Beta, BMW Motorrad, CCM, Cobra, Demak, Derbi, Gas Gas, GPX Racing, Husaberg, Husqvarna, Maico, Mojo Motorcycles, Notlev, Polini, Pitster Pro, Cagiva, Ossa, Montesa, Stallions, TM, Cannondale

Mēs piegādājam Kenda zīmola riepas motokrosam, kurām ir augsta kvalitāte un uzticamība.

Riepas īres kartingiem

Riepas īres kartingiem tiek piegādātas kartingu trasēm. Riepas tiek piegādātas trīs cietības kategorijās (pēc SHORE A) 62 vai 70. Cietība jāizvēlas atkarībā no trases seguma. Jo mīkstākas riepas, jo labāka saķere, taču arī ātrāka dilšana. Ja riepa ir cietāka, tad tā ir ekonomiskāka, taču tai ir zemāka saķere ar trases virsmu. Tā jau ir pircēja izvēle, ko izvēlēties – ekonomiskumu, vai saķeri. Tā pat var izvēlēties vidējo variantu (62A), kurai ir vidēja cietība un kura nodrošina vidēju saķeri. Mēs piegādājam KENDA zīmola riepas kartingiem.

Riepas spēļu iekārtām 

Dažas bērnu rotaļu ierīces tiek uzstādītas uz pneimatiskajiem riteņiem. Mēs piegādājam KENDA zīmola riepas, šim iekārtām.

Iegādāties riepas kvadracikliem, skūteriem, motokrosam, nomas kartingiem un citai moto tehnikai, ar piegādi Jūs varat sekojošās pilsētās (piespiediet, lai redzētu)

Ainaži, Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Cēsis, Cesvaine, Dagda, Daugavpils, Dobele, Durbe, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Kandava, Kārsava, Krāslava, Kuldīga, Ķegums, Lielvārde, Liepāja, Līgatne, Limbaži, Līvāni, Lubāna, Ludza, Madona, Mazsalaca, Ogre, Olaine, Pāvilosta, Piltene, Pļaviņas, Preiļi, Priekule, Rēzekne, Rīga, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Seda, Sigulda, Skrunda, Smiltene, Staicele, Stende, Strenči, Subate, Talsi, Tukums, Valdemārpils, Valka, Valmiera, Vangaži, Varakļāni, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Viļāni, Zilupe