Lielgabarīta riepu OTR tirdzniecība priekš spectehnikas

Lai redzētu lielgabarīta riepas.

Lielgabarīta riepas

Lielgabarīta riepasLielgabarīta riepas (Large OTR tires, Earthmover tires, Harbor and Port tires, Mining tires) tiek plaši izmantotas uz visa veida smagās tehnikas. Liela daļa lielgabarīta tehnikas tiek komplektēta ar radiālajām riepām. Tie var būt konteineru un frontālie iekrāvēji, karjeru un šahtu tehnika, mūsdienīga ceļu celtniecības tehnika.

Ostu riepas tiek izmantotas uz ostu noliktavu tehnikas. Ar lielgabarīta radiālajām riepām tiek aprīkoti dažādi ostu konteineru iekrāvēji, konteineru celamkrāni, kā arī ostu vilcēji.

Ar lielgabarīta riepām tiek komplektēti karjeru vilcēji, šahtu iekrāvēji, piegādes mašīnas, riteņu buldpzeri un pazemes urbšanas iekārtas. Tā pat šīs riepas izmanto uz smagās zemes tehnikas, pašizgāzējiem ar dalītu rāmi un pilnu piedziņu. Populāras ir riepas, kuras izmanto karjeru pašizgāzēji.

Lielgabarīta radiālās riepas pie lielām noslodzēm un pie lieliem ātrumiem. Lielgabarīta riepām piemīt divas svarīgas īpašības:manevrēšana un spēja pārvietot milzīgas kravas.

Sīkāk par lielgabarīta riepām (piespiediet, lai redzētu)

Lielgabarīta riepas var būt gan radiālas, gan diagonālas. Šīs riepas sākas no 24 collu diska.

Radiālās riepas tiek izmantotas pēc ražotāja ieteikuma, ja tehnika strādā ar lielu noslodzi un lielu ātrumu. Diagonālās riepas – pareiza izvēle budžeta ieekonomēšanai un remontēšanas iespējām.

Mēs piegādājam Deestone un BKT zīmolu diagonālās riepas frontālajiem iekrāvējiem un smagajiem greideriem.

Mēs piegādājam lielgabarīta radiālās STARCO un BKT riepas.

Lielgabarīta riepas izmanto uz spectehnikas. Viss vairāk ir izplatītas riepas priekš frontālajiem iekrāvējiem – tās montē uz smagās celtniecības un ceļu būves tehnikas. Riteņu frontālie iekrāvēji parasti tiek komplektēti ar vispopulārākajiem izmēriem ar 25 collu diska diametru.

Starp citu, frontālie iekrāvēji ir tie paši traktori, tikai izstrādāti daudz intensīvākam darbam. Viss lielākā atšķirība ir stūres mehānismā. Lielākajai daļai frontālo iekrāvēju ir dalīts rāmis un hidrauliska stūres iekārta. Tas ļauj izturēt lielu slodzi uz asīm, atšķirībā no parastām stūres sistēmām.

Vēl viens lielgabarītu riepu novirziens ir dažāda veida konteineru vedēji, kuri veic konteineru kraušanu un pārvadāšanu noliktavu teritorijās un ostās. Šīs riepas tiek uzstādītas uz konteinera krāniem, terminālu vilcējiem, konteineru iekrāvējiem, celtņiem ar teleskopisko strēli un konteineru pārkrāvējiem. Šīm riepām ir augsta kvalitāte, augsta izturība pret pārkraušanu un pārkaršanu. Konteineru vedēju riepas strādā lielā ātrumā zem lielas slodzes.

Noliktavu teritorijās izmanto pārkrāvējus un teleskopiskos iekrāvējus. Tie atšķiras pēc uzbūves, bet tiem ir kas kopējs – tie izmanto mūsu piegādātās lielgabarīta riepas. Šis darbs saistīts ar lielu materiālo vērtību nodrošināšanu, pārvadāšanas laikā. Pareiza riepu izvēle ir pamats veiksmīgam darbam. Pats nosaukums „ostas riepas” uzliek lielu atbildību uz riepu piegādātāju un tehnikas operatoru. Ja piegādātājam jāpiegādā augstas kvalitātes riepas, tad operatoram jāievēro riepu ekspluatācijas noteikumi. Lielgabarīta riepas izmanto šahtās, karjerās, tur kur strādā pašizgāzēji, karjeru vilcēji un kalnu būvniecības mašīnas.

Izmantojot lielgabarīta riepas OTR ievērojiet:

· Pārbaudiet spiedienu pirms katras darba maiņas – vēl aukstā riepā. Tas neaizņems daudz laika, bet ieekonomēs daudz naudas. Termins auksta riepa, ir riepa, kuras temperatūra ir tāda kā apkārtējā vide.

· Pie nepieciešamības nekavējoties nokoriģējiet spiedienu uz vajadzīgo. Riepu ekspluatācija ir bīstama gan pie pazemināta, gan pie paaugstināta spiediena.

· Rezerves riteņus glabājiet sausā un tumšā vietā, tālu no ķīmiskām vielām. Riepām nepatīk ozonēts gaiss.

· Regulāri pārbaudiet gan ekspluatācijā esošās, gan arī rezerves riepas, vai nav plaisas, caurumi vai kāds cits bojājums, kurš var izsaukt riepas eksploziju.

· Ar jaunām riepām vispirms veiciet testa braucienu. Nebrauciet ar maksimālo ātrumu, kamēr neesat pieradis pie jaunajām riepām. Lielgabarīta riepas parasti ir bezkameras tipa. Ja ekspluatācijas laikā ir zudis riepas hermētiskums, mēs varam piedāvāt kameras arī šīm riepām. 


Mēs piegādājam sekojošu zīmolu lielgabarīta riepas (piespiediet, lai redzētu)

Atlas Copco, Konecranes, SMV LIFTTRUCKS, Normet Oy, Carelift, Terex, Volvo, Kalmar, Komatsu, Caterpillar, New Holland, Toyota, Nissan, TCM, Mitsubishi, Hyundai, VENIERI, Bumar-Warynski, John Deere, SDLG, Hermann Paus Maschinenfabrik, Avant Tecno, Case, Caterpillar, Doosan, Hyundai, JCB, Kawasaki, Kramer, Kubota, Larsen & Toubro, LeTourneau, Liebherr, LiuGong, Manitou, New Holland, Wacker Neuson, XCMG, Hitachi, John Deer, Wille, Caterpillar, Kramer, Hyundai, XCMG, Volvo, JCB, Terex, Kawasaki, Stoll, Pronar, Амкодор, Dressta, Komatsu, Changlin, New Holland, Hermann Paus Maschinenfabrik, Atlas Copco, Bumar-Warynski, Konecranes, SMV LIFTTRUCKS, Normet Oy.


Iegādāties lielgabarīta riepas OTR ar piegādi, Jūs varat sekojošās pilsētās (piespiediet, lai redzētu)

Ainaži, Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Cēsis, Cesvaine, Dagda, Daugavpils, Dobele, Durbe, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Kandava, Kārsava, Krāslava, Kuldīga, Ķegums, Lielvārde, Liepāja, Līgatne, Limbaži, Līvāni, Lubāna, Ludza, Madona, Mazsalaca, Ogre, Olaine, Pāvilosta, Piltene, Pļaviņas, Preiļi, Priekule, Rēzekne, Rīga, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Seda, Sigulda, Skrunda, Smiltene, Staicele, Stende, Strenči, Subate, Talsi, Tukums, Valdemārpils, Valka, Valmiera, Vangaži, Varakļāni, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Viļāni, Zilupe