Informācija par kompāniju

Uzņēmuma vēsture

STARCO Europe ir dibināts 1962.gadā Dānijā. Gadu gaitā tas ir kļuvis par Eiropā lielāko speciālo riepu, riteņu, riepu kameru, komplekto riteņu un dubultriteņu ražotāju un piegādātāju.  Austrumu grupa STARCO EG (STARCO Europe struktūrvienība) dibināta 2001.gadā un sekmīgi nodarbojas ar traktoru, lauksaimniecības tehnikas riteņu, iekrāvēju, industriālās un celtniecības tehnikas, kā arī kvadraciklu, kartingu, skūteru un motokrosa riepu piegādēm.

Nesenās pārmaiņas

2016.gada maijā tika paziņots, ka saskaņā ar pieņemto lēmumu par biznesa stiprināšanu uzņēmums  BOHNENKAMP AG (Osnabrika, Vācija) pārņem STARCO EG biznesu (Latvija, Baltkrievija, Igaunija, Kazahstāna, Krievija, Lietuva un Ukraina) un uzņēmuma STARCO Europe biznesu Skandināvijas, Vācijas un Beneluksa valstu gala patērētāju tirgū.

Biznesa pāreja sekmīgi norisinājās 2016.gada 1.jūlijā. Pārmaiņas ir orientētas uz produkcijas sortimenta paplašināšanu, augstāku preču pieejamību noliktavā, labāku kvalitāti un pakalpojumu līmeni. Šādi pasākumi ietekmēs pakalpojumu kvalitāti, sortimentu un cenu piedāvājumu, tikai pozitīvā veidā. STARCO EG – liels uzņēmums, tādēļ pārejas process ilgs aptuveni gadu. 

Mūsu godātie, pastāvīgie pasūtītāji var būt pilnīgi pārliecināti, ka visas STARCO Austrumu grupas pārmaiņas ir pārdomāts un organisks solis. Apliecinām, ka šie pasākumi pozitīvi ietekmēs apkalpošanas kvalitāti, sortimentu un cenu piedāvājumu.

Jau šobrīd SEG sortiments ir paplašinājies, pateicoties jauniem preču segmentiem: kvalitatīvām kravas automašīnu riepām Windpower, autokrānu un teleskopisko iekrāvēju riepām BKT, traktoru un lauksaimniecības tehnikas riepām Voltyre.

Īsa informācija par BOHNENKAMP AG

1950.gadā Osnabrikā dibinātā BOHNENKAMP AG ir viens no vadošajiem industriālo, lauksaimniecības, kalnrūpniecības un citas speciālās tehnikas, kā arī kravas automašīnu, piekabju riepu un riteņu piegādātājiem Eiropā. Uzņēmums piedāvā arī plašu lauksaimniecības tehnikas asu un citu komplektējošo sastāvdaļu sortimentu.

Uzņēmumā ir nodarbināti aptuveni 260 darbinieki, un tas savu produkciju un pakalpojumus piedāvā Vācijā, Šveicē, Austrijā, Beneluksa valstīs, Slovākijā, Čehijā, Ungārijā un Polijā. Plašāka informācija www.bohnenkamp.com