Riepu tirdzniecība priekš ekskavatoriem – iekrāvējiem, mini iekrāvējiem, ekskavatoriem ar lāpstu aizmugurē, greideriem, teleskopiskajiem iekrāvējiem un pneimatisko riteņu ceļa ruļļiem

Lai apskatītu riepas celtniecības un industriālajai tehnikai.

Mini iekrāvēji
Nelieli pašgājēji pašizgāzēji
Ekskavatori-iekrāvēji, greideri, ekskavatori ar lāpstu aizmugurē
Teleskopiskie iekrāvēji
Mini iekrāvēji
Nelieli pašgājēji pašizgāzēji
Ekskavatori-iekrāvēji, greideri, ekskavatori ar lāpstu aizmugurē
Teleskopiskie iekrāvēji
Industriālie traktori 
Industriālie traktori

Celtniecības un industriālās riepas iekļauj sevī:

Riepas mini iekrāvējiem

Mini iekrāvējus vēl sauc par dumperiem. Tā ir ekonomiska, daudzfunkcionāla un kompakta darba mašīna. Izcilas manevrētspējas, ierobežotā darba telpā, nodrošina aktīvs riteņu darbs.
Kompaktiekrāvēji strādā pie jebkuriem laikapstākļiem. Bobkata tipa iekrāvēju unikums ir tajā, ka tam var uzstādīt jebkuru piekaramo aprīkojumu, komplektā ar kuru, tas var strādāt kā buldozers, zāles pļāvējs, greiders, veltnis utt.
Bobkata tipa mini iekrāvēji strādā telpās un pazemes objektos. Bobkatu riepas strādā ļoti smagos darba apstākļos: mīksta grunts, akmeņaina virsma, asfalts, betons utt. Bobkata spēja apgriezties ap savu asi stipri noslogo riepas karkasu. Spēcīgs dzinējs var likt riteņiem griezties uz vietas (izspolēt). Tāpēc, bobkata riepai ir jābūt ar lielu kravnesību, elastīgai, izturīgai, ar labu saķeri un ar augstu izturību pret saduršanu un sagriešanu. 

Mēs piegādājam BKT, Deestone un Kenda zīmolu riepas mini iekrāvējiem (piespiediet lai redzētu)

Asv, Belle, Benati, Bobcat, Bobek, Boxer, Case, Caterpillar, Doosan-Daewoo, Detvan, Deere, Ditch, Witch, Doosan, Daewoo, Fai, Fiat, Hitachi, Kobelco, Finn, Ford, Gehl, Heman, Hydra-mac, Hyundai, Icc, International, Jcb, Koehring, Komatsu, Libra, Locust, Mahto, Massey-ferguson, МКСМ, Melroe, Mobility, Mustang, New Holland, Novotny, Owatonna, Pichon, Power, House, Racoon, Ramrod, Rounder, Scattrak, SunWard, Takeuchi, Tcm, Thomas, Toro, Toyota, UNC, Vermeer, Volvo

Riepas nelieliem pašgājēju pašizgāzējiem.

Pāšgājēju pašizgāzēju mašīnas (dumperi) tiek izmantoti, lai pārvestu nelielus, zemes, smilšu daudzumus, nelielos attālumos, bez pagriezieniem. Dumperus izmanto ceļu būvniecībā, zemes darbos un tuneļu būvniecībā. 

 Mēs piegādājam STARCO un Deestone zīmolu riepas pašgājējiem pašizgāzējiem (piespiediet lai redzētu)

Bergmann, Thwaites, Benford, Terex, Fiori, Wacker Neuson, Ausa, Honorsun, Paus

Riepas ekskavatoriem-iekrāvējiem, ekskavatoriem ar aizmugures lāpstu, greideriem, asfalta veltņiem.

Riteņu ekskavatori ir universāli ekskavatori darbam rūpniecībā, pilsētās, transportēšanā un meliorācijas celtniecībā. Tās ir spēcīgas un mobilas mašīnas, kuras efektīvi strādā smagos darba apstākļos.

Tie tiek aprīkoti ar kausiem vai buldozera lāpstām. Universālie ekskavatori var tikt izmantoti, lai iekrautu un izkrautu irdenus materiālus, metāllūžņus, kokmateriālus, dzelzsbetona atkritumus. Riteņu tipa ekskavatori-iekrāvēji ir frontālā iekrāvēja un ekskavatora apvienojums. Tie ļauj veikt plašu darbu daudzumu celtniecībā. Tos var aprīkot ar sekojošu papildaprīkojumu: kausu, hidroāmuru, smalcinātāju, hidrošķērēm, ķēdēm utt. Tas vis padara šīs mašīnas universālas.

Autogreideri – pašgājēja mašīnas, kuras paredzētas virsmu līdzināšanai, zemes pārvadāšanai un sniega tīrīšanai. Greideri tiek izmantoti ceļu būvniecībā un uzturēšanā, kā arī lauksaimniecībā, kā rezultātā riepām ir jābūt uzticamām, izturīgām un kvalitatīvām.

Riteņu veltņi tiek izmantoti, lai blīvētu asfaltu, smiltis un apakšējos slāņus. Blīvēšana notiek, pateicoties veltņa lielajam svaram. Ir modeļi, kuri blīvēšanu veic ar vibrāciju. Uz šādas tehnikas tiek izmantotas gludas riepas. Uz veltņa vienas ass tiek uzstādīts metāla rullis uz otras zema spiediena riepas ar rombiņu tipa protektoru. 

Mēs piegādājam STARCO un Deestone zīmolu riepas ekskavatoriem-iekrāvējiem, ekskavatoriem ar aizmugures lāpstu, greideriem, asfalta veltņiem (piespiediet lai redzētu)

Bobcat, CaterpillarClaas, Dieci, Deutz, GehlHaulotteJCB (Loadall), JLG, Kramer, Load Lifter Mfg, Mustang, Manitou (Maniscopic), Merlo, Pettibone Traverse Lift, AUSA, Skyjack, Terex (Genie), TOBROCO Machines (GIANT), Weidemann, Bharat Earth Movers Limited, Case Corporation, Caterpillar Inc., John Deere Tractors, Fiat, Ford Motor Company, Hitachi, Ltd., Hydrema, J. C. Bamford (JCB), Komatsu LTD, Mahindra, New Holland Ag, Terex, Venieri, Volvo Construction Equipment, LiuGong, BOMAG, Mitsuber, Dynapac, XCMG, JCB, AMMANN, HAMM, Wittenberg, Sakai


Riepas teleskopiskajiem iekrāvējiem

Teleskopiskie iekrāvēji ir jaunums celtniecības un pacelšanas-transportēšanas tehnikā. Iekrāvēja daudzfunkcionalitāte padara to arvien populārāku. Bieži tas pilda frontālā iekrāvēja un pašgājēja celtņa funkcijas.

Teleskopiskos iekrāvējus izmanto celtniecībā, lauksaimniecībā un rūpniecībā. Tos var aprīkot ar dakšām, kausu, grozu vai ar saķērēju. Liela slodze un ātrumi, teleskopiskajam iekrāvējam, pieprasa lielu uzmanību riepām.

Mēs piegādājam STARCO un Deestone zīmolu riepas teleskopiskajiem iekrāvējiem (piespiediet lai redzētu)

Bobcat, CaterpillarClaas, Dieci, Deutz, GehlHaulotteJCB (Loadall), JLG, Kramer, Load Lifter Mfg, Mustang, Manitou (Maniscopic), Merlo, Pettibone Traverse Lift, AUSA, Skyjack, Terex (Genie), TOBROCO Machines (GIANT), Weidemann


Iegādāties riepas celtniecības un industriālajai tehnikai ar piegādi Jūs varat sekojošās pilsētās (piespiediet lai redzētu)

Ainaži, Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Cēsis, Cesvaine, Dagda, Daugavpils, Dobele, Durbe, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Kandava, Kārsava, Krāslava, Kuldīga, Ķegums, Lielvārde, Liepāja, Līgatne, Limbaži, Līvāni, Lubāna, Ludza, Madona, Mazsalaca, Ogre, Olaine, Pāvilosta, Piltene, Pļaviņas, Preiļi, Priekule, Rēzekne, Rīga, Rūjiena, Sabile, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Seda, Sigulda, Skrunda, Smiltene, Staicele, Stende, Strenči, Subate, Talsi, Tukums, Valdemārpils, Valka, Valmiera, Vangaži, Varakļāni, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Viļāni, Zilupe