Kompānija BKT saņēma Caterpillar SQEP zelta sertifikātu

14.01.2021

BKT Bhuj Production Plant

Serenjo (Itālija) 2021. gada 13. janvārī

Uzņēmums Caterpillar Indijas pilsētā Bhūdžā esošajai BKT rūpnīcai ir piešķīris savas piegādātāju novērtējuma programmas SQEP (Supplier Quality Excellence Process) zelta sertifikātu, tādējādi atzīstot šīs rūpnīcas piegāžu augsto kvalitāti un kontroli pagājušajā gadā.

Tas ir svarīgs pavērsiens Bhūdžā strādājošās rūpnīcas attīstībai, kas kļuvusi par kompānijas BKT vadošo uzņēmumu. 2015. gadā Bhūdžā atvērtā rūpnīca ir viens no novatoriskākajiem minētās kompānijas ražošanas uzņēmumiem. Tas ir autonoms un attīstīts uzņēmums gan attiecībā uz ražošanas iespējām, gan darbinieku infrastruktūru.

Šeit ražo CAT tehnikai paredzētās radiālās riepas EARTHMAX. Tās ir izstrādātas tā, lai optimizētu darba virsmas slodzes sadalījumu, un ir paredzētas pašizgāzējiem, frontālajiem iekrāvējiem, buldozeriem, greideriem un citai universālai tehnikai. Riepu EARTHMAX klāsta atšķirīgā iezīme ir arī pilnībā no metāla izgatavotā konstrukcija, kas garantē izturību un labāku slodzes sadalījumu.

SQEP zelta sertifikāts ne tikai apstiprina Indijas starptautiskās kompānijas BKT centienus pilnveidot loģistiku un izstrādāt augstas kvalitātes novatoriskas riepas, bet arī uzsver sekmīgo Caterpillar un BKT sadarbību, kas veido pamatu vēl ciešākai partnerībai nākotnē.

“Šis prestižais sertifikāts mums ir īpaši nozīmīgs," sacīja Arvinds Poddars, BKT direktoru padomes priekšsēdētājs un rīkotājdirektors. “Mēs lepojamies ar šo Caterpillar atzinības apliecinājumu un ceram turpmākajos gados ne tikai saglabāt augstus darba standartus un izstrādājumu īpašību kvalitāti, bet arī gūt ievērojamus panākumus to pilnveidošanā. Sadarbība ar mums — tā vienmēr ir attīstība un virzība uz priekšu.”


Par BKT
Balkrishna Industries Ltd. (BKT) — riepu ražošanas kompānija Indijā. BKT grupa ražo plašu mūsdienīgu bezceļu riepu klāstu lauksaimniecības, rūpniecības, celtniecības, kalnrūpniecības un citai īpašai tehnikai. BKT novatoriskie risinājumi ir paredzēti vissarežģītākajiem lietojuma apstākļiem, un to skaitā ir vairāk nekā 2700 izstrādājumu, kas tiek pārdoti vairāk nekā 160 valstīs. www.bkt-tires.com.

Atgriezties pie saraksta