Dubultriteņu sistēmas

Dubultriteņu sistēmas

Galvenā dubultriteņu funkcija – palielināt traktora saķeri, veicot smagus darbus. Tā palielinās pateicoties tam, ka palielinās saskarsmes virsma starp riteņiem un augsni, un samazinās spiediens uz augsni.

Dubultriteņi divas reizes samazina augsnes sablīvēšanu zem riepām un palielina caurejamību un saķeri. Sevišķi svarīgi tas ir, ja darbi tiek veikti uz mitras augsnes.

Zinātnieki ir nonākuši pie secinājuma, ka traktora riteņi iespaido ražīgumu. Smaga tehnika veicot lauku apstrādi sablīvē augsni, kas savukārt samazina ražīgumu gandrīz par 30%.

Dubultriteņu sistēmas izmantošana ļauj samazināt spiedienu uz augsni, kas savukārt palielina ražīgumu.

Dubultriteņi palielina saskarsmes laukumu starp riepu un augsni. Pie pareizi izvēlēta spiediena dubultriteņu riepās, kopējais tehnikas svars tiek sadalīts uz lielu laukumu. Tā rezultātā aiz traktora nepaliek dziļas rises, netiek sablīvēta augsne.

Tā pat dubultriteņus izmanto kultivējot augsni, sevišķi, apstrādājot augsni pirms sēšanas darbiem.

Jāņem vērā, ka strādājot ar traktoru, kuram uzstādīti dubultriteņi, dubultriteņu riepu spiedienam ir jābūt par 0,5-1 bar zemākam nekā pamata riteņu riepās. Izņēmums ir gadījumos, ja pamata riepa ir zemspiediena vai kombaina riepa. Šādos gadījumos griežaties pie mūsu pārstāvjiem, kuri sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju.

Dubultriteņu sistēmas

Kā parāda izmēģinājumi, tad dubultriteņu izmantošana samazina izslīdi par 20-36%, degvielas patēriņu līdz 15% un palielina traktora darba efektivitāti līdz 15%.

Dubultriteņu sistēmasDubultriteņu sistēmas

Dubultriteņu sistēmas galvenās priekšrocības:

• palielināta caurejamība un stabilitāte (piemēram uz mitras augsnes);
• paaugstināta produktivitāte, jo samazinās izslīdēšana;
• Iespēja ātri uzstādīt vai nomontēt dubultriteņus. Visus četrus riteņus var uzstādīt 15-20 minūšu laikā. Noņemt 5 minūšu laikā;
• tiek garantēta dubultriteņu savienojuma uzticamība ar MD-plus savienojumiem no 3-6 gab. (atkarīgs no riteņa izmēra un traktora jaudas);
• īss savienojuma mehānisms neļauj tam pārvietoties pat tad, ja savienojums atslābst, kas savukārt izslēdz iespēju sabojāt disku un izslēdz iespēju, ka var atdalīties ārējais ritenis;
• tiek garantēts, ka ārējie diski STARCO saderēs ar jebkuriem iekšējiem diskiem, neatkarīgi no to ražotāja un traktora modeļa.

Dubultriteņu sistēmasDubultriteņu sistēmas

Lespēja ātri uzstādīt vai nomontēt dubultriteņus. Visus četrus riteņus var uzstādīt 15-20 minūšu laikā. Noņemt 5 minūšu laikā.

Mēs piegādājam dubultriteņu sistēmas traktoriem un kombainiem gan ar BKT riepām, gan arī bez tām.

Pirms vēršaties pie mums, lūdzu noprecizējiet:

• traktora vai kombaina modeli
• pamatriteņu izmēru
• kurus dubultriteņus vēlaties uzstādīt (aizmugurējos, priekšējos vai visus četrus);
• nepieciešamo stiprinājumu skaitu diskam (stiprinājumu caurumu skaits pamata diskā).