Riepas mini iekrāvējiem

Riepas mini iekrāvējiem

Riepas mini iekrāvējiem Riepas nelieliem pašgājēju pašizgāzējiem.

Mini iekrāvēji tiek izmantoti ļoti plaši. Šī tehnika ir izcili manevrētspējīga, neliela un daudzfunkcionāla. Tās manevrētspēju nodrošina patstāvīga riteņu darbība. Uz mini iekrāvējiem var uzstādīt visdažādākās uzkarināmās iekārtas.

Mini iekrāvējiem mēs piedāvājam Kenda, BKT un Deestone zīmolu riepas.

Tās var izmantot šādu zīmolu mini iekrāvējiem:

Asv, Belle, Benati, Bobcat, Bobek, Boxer, Case, Caterpillar, Doosan-Daewoo, Detvan, Deere, Ditch, Witch, Doosan, Daewoo, Fai, Fiat, Hitachi, Kobelco, Finn, Ford, Gehl, Heman, Hydra-mac, Hyundai, Icc, International, Jcb, Koehring, Komatsu, Libra, Locust, Mahto, Massey-ferguson, МКСМ, Melroe, Mobility, Mustang, New Holland, Novotny, Owatonna, Pichon, Power, House, Racoon, Ramrod, Rounder, Scattrak, SunWard, Takeuchi, Tcm, Thomas, Toro, Toyota, UNC, Vermeer, Volvo.

Mini iekrāvēju riepas var atšķirties ne tikai ar protektoru, bet arī ar konstrukcijas veidu. Atkarībā no ekspluatācijas apstākļiem izmanto pneimatiskās vai pilngumijas riepas. Katrām no tām ir savas priekšrocības un trūkumi.

Riepas tiek izvēlētas atkarībā no ekspluatācijas apstākļiem un ceļa seguma veida. Pneimatiskos riteņus izmanto darbiem lauksaimniecībā, būvniecībā un līdzīgos darbos. Riepas tiek uzskatītas par ekonomiskām un ir ļoti populāras.

Pie trūkumiem var pieminēt saduršanas iespējamību, kura ir iespējama strādājot ar pneimatiskajām riepām . Bojājumi rada dīkstāvi, seko remonta izdevumi un tiek kavēts darba process. Pilngumijas riepas būs dārgākas. Pilngumijas riepas sastāv diviem vai trīs gumijas slāņiem, kurām ir laba izturība pret saduršanu un sagriešanu. Šīm riepām ir ilgāks ekspluatācijas laiks.