Pilngumijas riepas dakšu iekrāvējiem

Sīkāk par pilngumijas riepām dakšu iekrāvējiem.

Pilngumijas riepas parsti tiek ekspluatētas ārā, industriālajās teritorijās. Riepām ir lieliska nodilumizturība. Laba izturība pret saduršanu un sagriešanu. Pilngumijas riepas var sastāvēt no diviem slāņiem: sēžas un darba. Amortizācija šādās riepās nav tā labākā. Nedrīkst aizmirst, ka dakšu iekrāvējiem riepas ir vienīgais amortizējošais elements. Tāpēc mūsdienīgas pilngumijas riepās ir trīs slāņi: starpslānis nodrošina uzlabotu amortizāciju. Riepu ražošanā tiek izmantots naturāls kaučuks, tas vienlaicīgi ļauj riepu izveidot gan elastīgu, gan nodilumizturīgu.

Mēs rekomendējam pircējiem uzmanīgi attiekties pret riepu montāžu. Izmantot tīrus un gludus diskus, izmantot montāžas pastu. Pārliecināties, ka pilngumijas riepa tiek uzstādīta taisni. Nodilumu palielina riepas pārslodze, atļautā ātruma pārsniegšana un slikta darba virsma.

Pasūtot riepas dakšu iekrāvējam ir jāņem vērā daži faktori.

  • Pirmkārt – pilnumijas riepas ir diva veida: standarta un ātrās montāžas. Standarta riepām ir gluda sēžas vieta. Riepas fiksāciju uz diska nodrošina sprostgredzens.  Ātrās montāžas riepām sēžas malā ir plakans burts. Riepa tiek presēta uz diska tā pat kā standarta riepa, tikai kā fiksators darbojas šis burts. Ātrās montāžas riepas tiek apzīmētas Click Tyre, Click Montage, Easy fit, Quick, Plus, Nok. Standarta un ātrās montāzas riepām  tiek izmantoti dažādi diski.

  • Otrkārt – Pilngumijas riepas dakšu iekrāvējiem ir melnas un nesmērējošās (tās sauc arī par baltajām,pelēkajām un NonMarkiem). Nesmērējošās riepas izmanto pārtikas rūpniecībā, tirdzniecības zālēs, medicīnā utt.

Mēs piedāvājam BKT, DEESTONE un STARCO zīmola riepas, kā arī citu pasaulē pazīstamu ražotāju produkciju.

Pilngumijas riepas dakšu iekrāvējiem