Riepas un diski kravas automašīnām

 

Windpower riepas ražo vienā no valsts kompānijas China National Chemical Corporation vismodernākajām rūpnīcām.

Ražošana organizēta, ievērojot stingros vides un drošības standartus. Gadā tiek saražoti aptuveni 5 milj. kravas automašīnu riepu. Tā ir viena no lielākajām rūpnīcām ĶTR.

Zīmols Windpower ir drošības un kvalitātes, apkārtējās vides drošības un ekonomiskās efektivitātes simbols.

Ar kravas automašīnu riepu Windpower piegādi nodarbojas Bohnenkamp SEG (daļa no Bohnenkamp Group). 

Kravas automašīnu riepu izplatīšanu Latvijā nodrošinaBohnenkamp SEG.

Mēs nodrošinām produkcijas sortimentu noliktavā, ātru nosūtīšanu un piegādi pasūtītājiem. 

Windpower riepas kravas automašīnām un mikroautobusiem
Riepas katalogs

Kvalitāte


Zīmola Windpower riepas ražo, ievērojot produkcijas kvalitātes standartus, patērētāju un apkārtējās vides drošības normas.

Katru gadu pētījumiem un produkcijas izstrādei tiek iztērēti vairāk nekā 1,5 milj. eiro. Standarta procedūra ir kvalitātes pārbaudes un izturības testi.

“Zaļā” riepa

Zīmola Windpower riepas palīdz aizsargāt vidi un taupīt enerģiju. Tiek izmantotas resursus taupošas sertificētas ražošanas metodes. Tā rezultātā riepu Windpower ekspluatācijas īpašības ļauj sekmēt apkārtējās vides ilgtspējības uzturēšanu. Tas ir tas, ko mēs dēvējam par “Zaļo” riepu.

Riepu protektora zīmējums tika optimizēts tā, lai samazinātu rites pretestību un attiecīgi samazinātu arī degvielas patēriņu. Tā kā ir iespējama riepu Windpower vairākkārtīga atjaunošana – otrreizējā ekspluatācija var būt ļoti ilga. Un arī tas samazina ietekmi uz apkārtējo vidi.

Gumija Windpower ir sertificēta saskaņā ar REACH normatīvu.

Riepu atjaunošana

Kravas automašīnu riepas Windpower ir ļoti kvalitatīvas un 100% atjaunojamas. Riepu atjaunošanu iespējams veikt vairākkārtīgi.

Nolietoto riepu atjaunošana ir jāveic uz mūsdienīgām iekārtām, izmantojot modernas diagnostikas un ražošanas metodes. Tas garantē maksimāli ilgstošu un absolūti drošu atjaunoto riepu ekspluatāciju.

Riepu Windpower piegādes


Riepu Windpower izplatīšana notiek gan patstāvīgi, gan arī ar izplatītāju tīklu un kravas automašīnu tehniskās apkalpošanas servisa staciju starpniecību. Mēs atzinīgi vērtējam sadarbību ar izplatītājiem.

Papildus produkcijas augstās kvalitātes garantijai ļoti svarīga ir pietiekami plaši sortimenta pieejamība. Kompānijas Bohnenkamp AG centrālās noliktavas platība ir 85000 kv.m.

SEG centrālās noliktavas platība ir 7500 kv.m.  Mūsu noliktavu lielās platības nozīmē, ka vajadzīgo apjomu un sortimentu pasūtītājs var saņemt viss īsākajos termiņos. 

Riepu sortiments


Kravas riepu Windpower sortiments:

  • Riepas priekšējai asij
  • Riepas dzenošai asij
  • Riepas piekabēm un puspiekabēm
  • Riepas piekabēm Megatrailer
  • Universālas riepas jebkurai asij
  • Riepas vieglajām kravas automašīnām un furgoniem

Ar detalizētām riepu Windpower specifikācijām var iepazīties katalogā.

Mūsu pārdošanas nodaļas palīdzēs Jums izvēlēties vajadzīgās riepas.