Informācija par kompāniju

Bohnenkamp — jūsu uzticamais partneris profesionāla lietojuma riepu, riteņu, disku, kameru un citu komplektējošo daļu pasaulē.

Bohnenkamp — jūsu uzticamais partneris profesionāla lietojuma riepu, riteņu, disku, kameru un citu komplektējošo daļu pasaulē.

Dibināts kā reģionāls transportlīdzekļu rezerves daļu tirdzniecības uzņēmums, šodien Bohnenkamp Group jau sadarbojas ar profesionāļiem visā Eiropā. Tajā pašā laikā esam pacentušies saglabāt neliela ģimenes uzņēmuma garu. Kompleksas konsultācijas, uzticama apkalpošana un aktīva kontaktēšanās ar klientiem vienmēr ir mūsu uzmanības un darbības stūrakmens.

 Mūsu produkcijas klāsts ietver riepas, diskus, kameras, riteņu komplektus un citas lauksaimniecības un mežsaimniecības, kalnrūpniecības, celtniecības, kravu pārvadājumu, kā arī citas speciālās tehnikas komplektējošās daļas.

Mūsu produkcijas klāsts ietver riepas, diskus, kameras, riteņu komplektus un citas lauksaimniecības un mežsaimniecības, kalnrūpniecības, celtniecības, kravu pārvadājumu, kā arī citas speciālās tehnikas komplektējošās daļas.

Darbojamies kā vairumtirdzniecības kompānija, tāpēc pilnībā paļaujamies uz specializētajiem izplatītājiem un tehnikas ražotājiem. Mūsu eksperti sniegs konsultācijas gan individuāliem lietotājiem, gan plašu tehnikas parku īpašniekiem, kā arī palīdzēs izstrādāt īpašus komplektējošo daļu piegādes risinājumus mašīnu un iekārtu ražotājiem.


Pateicoties pastāvīgajam dialogam ar dažādas nozares pārstāvošiem izplatītājiem un tehnikas lietotājiem, mēs spējam ātri un elastīgi reaģēt uz jaunām prasībām. Tādējādi mēs pastāvīgi paplašinām savu sortimentu un attīstām savus pakalpojumus dažādās jomās.

Dažu gadu desmitu laikā ir noiets ceļš no reģionāla tirdzniecības uzņēmuma līdz visu Eiropu aptverošai vadošai tirdzniecības grupai.

Dažu gadu desmitu laikā ir noiets ceļš no reģionāla tirdzniecības uzņēmuma līdz visu Eiropu aptverošai vadošai tirdzniecības grupai.

1950. gadā Frīdels Bonenkamps Osnabrikā nodibināja uzņēmumu, kas nodarbojās ar transportlīdzekļu komplektējošo daļu tirdzniecību. Tādējādi viņš sāka attīstības procesu, kas pārvērta Bohnenkamp no reģionāla tirdzniecības uzņēmuma par spēcīgu un vadošu profesionāla lietojuma riepu un riteņu nozares tirdzniecības grupu, kas darbojas visā Eiropā un ir sertificēta saskaņā ar ISO standartu.

Kopš pārcelšanās uz pašreizējo atrašanās vietu industriālajā Ateras rajonā kompānija Bohnenkamp ir nepārtraukti attīstījusies. Ar jaunām atrašanās vietām un filiāļu atklāšanu Vācijā un Eiropā tika izveidots efektīvs noieta loģistikas tīkls, kas nodrošina optimālu lokālo apkalpošanu.

2008. gadā nodibinot fondu Friedel & Gisela Bohnenkamp Stiftung, kompānija Bohnenkamp ir uzņēmusies lielāku sabiedrisko atbildību par reģiona iedzīvotājiem. Fonds ierosina un atbalsta novatoriskus izglītojošos projektus Osnabrikas reģionā un ir Bohnenkamp Group galvenais akcionārs.

Jaunā loģistikas centra atklāšana Osnabrikā 2012. gadā un tā attīstīšana par visas grupas galveno loģistikas mezglu kļuva par nozīmīgu mūsu panākumu vēstures posmu. Vēstures jaunāko nodaļu ierakstīja Ziemeļeiropas un Austrumeiropas tirgu atvēršana — pateicoties STARCO grupas tirdzniecības pārņemšanai 2016. gadā, mēs spērām nākamo nozīmīgo soli pretim nākotnei.

Speciālās tehnikas joma ir mūsu stihija. No standarta produkcijas līdz īpašām individuālajām izstrādēm.

Jau daudzus gadus mēs sadarbojamies ar pasaules vadošajiem ražotājiem. Tādējādi mūsu klienti var atrast sev piemērotu, visdažādākajām prasībām atbilstošu izstrādājumu.

Speciālās tehnikas joma ir mūsu stihija. No standarta produkcijas līdz īpašām individuālajām izstrādēm.

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par riepām vai riteņu komplektiem, par kamerām vai citām komplektējošajām daļām, par standarta produkciju vai speciālām izstrādēm jaunajai tehnikai, — visi mūsu izstrādājumi izceļas ar kvalitāti un uzticamību, ilgu ekspluatācijas laiku un ekonomiskumu. Mēs atbalstām speciālās tehnikas ražotājus kā savus partnerus un piedāvājam tiem sertificētus ISO OECM kvalitātes risinājumus.

Mēs atbalstām speciālās tehnikas ražotājus kā savus partnerus un piedāvājam tiem sertificētus ISO OECM kvalitātes risinājumus.

Mūsu pakalpojumi, kas aptver visus posmus — no izstrādes līdz savlaicīgai produkcijas piegādei mazos vai lielos apjomos —, vienmēr tiek sniegti, rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām. Tas attiecas arī uz mūsu komplektējošo daļu piegādes pakalpojumu. Mēs piegādājam konkrētai tehnikai un riteņiem speciāli pielāgotas komplektējošās daļas — no atsevišķiem asu komponentiem līdz gataviem treileru un speciālo mašīnu mezgliem.

Kompetenti, uzticami, partneru līmenī. Mūsu darbinieku pieredze un entuziasms strādā jūsu labā.

Mūsu pārdošanas un klientu apkalpošanas komandu raksturo plaša praktiskā pieredze un neatlaidība komplicētu risinājumu atrašanā. Pateicoties uzņēmuma skaidrajai struktūrai un tiešajai lēmumu pieņemšanas kārtībai, mūsu darbinieki vienmēr ir gatavi uzņemties atbildību un ātri reaģēt uz klienta vajadzībām.

Наши команды продаж и клиентского сервиса обладают богатым практическим опытом и упорны в поиске комплексных решений

Mūsu sertificētā izglītības programma un regulārās stažēšanās iespējas nodrošina mūsu darbiniekiem tālākas pilnveides iespējas un palīdz attīstīties gan profesionāli, gan personiski. Darba karjeras ilgums mūsu uzņēmumā liecina par izvēlētā ceļa pareizību.

Mūsu ekspertu darbu atbalsta tiešsaistes veikals un lietotne, līdz ar to klienti jebkurā diennakts laikā var piekļūt pilnam produkcijas klāstam un visiem tehniskajiem datiem.

Īstais izstrādājums īstajā brīdī. Modernā noliktavu sistēma un transporta loģistika garantē uzticamu piegādi.

Kā Bohnenkamp klients jūs varat rēķināties ar visplašāko pieejamo preču klāstu un uzticamu piegādi. Vairāk nekā miljons preču pozīciju noliktavā, 130 000 m² noliktavu platība visā Eiropā, kā arī mūsdienīgs sazarots noliktavu un transporta loģistikas tīkls ļauj mums vienmēr laikus nogādāt produkciju galamērķī.

Īstais izstrādājums īstajā brīdī. Modernā noliktavu sistēma un transporta loģistika garantē uzticamu piegādi.

Pie mums ik dienu ienāk preces no visas pasaules, katru gadu tās ir vairāk nekā 85 000 tonnas preču. Pasūtītā produkcija ir pieejama mūsu klientiem jau uzreiz pēc tās saņemšanas noliktavā.

It visā, ko darām, pirmajā vietā vienmēr ir mūsu klientu — izplatītāju un tehnikas ražotāju — panākumi. Šodien un turpmāk. Paši savās montāžas līnijās mēs ik dienu ātri un profesionāli saliekam līdz 950 riteņiem ar uzstādīšanas diametru no 3 līdz 52 collām. No vienkāršiem ķerru riteņiem līdz jaudīgu traktoru riteņiem un riteņiem ar blīvējošiem gredzeniem industriālajai un lielgabarīta tehnikai. Flotāc

ijas riepu tirgū mūsu uzņēmums ir vienīgais piegādātājs Eiropā, kas piedāvā pilnībā optimizētu visu piegādājamo riteņu montāžu.

It visā, ko darām, pirmajā vietā vienmēr ir mūsu klientu — izplatītāju un  tehnikas ražotāju — panākumi. Šodien un turpmāk. 

Savā darbībā Bohnenkamp vienmēr paļaujas uz ekspertu zināšanām, pieredzi, sadarbību un dziļu izpratni par mūsu klientu vajadzībām un ražošanas vidi.

Mūsu partneriem riepu izplatītājiem, lauksaimniecības un citas speciālās tehnikas piegādātājiem un servisa centriem esam gatavi piedāvāt visu tiem nepieciešamo: plašu produkcijas klāstu, pieejamību noliktavās, augstu apkalpošanas līmeni, personiskas konsultācijas, individuālus risinājumus un savlaicīgas piegādes.

Tehnikas ražotājiem mēs piedāvājam savu personisko konsultantu komandu — no tehniskās dokumentācijas izstrādes un noformēšanas līdz preču savlaicīgai piegādei pasūtītājam. Pateicoties mūsu kvalitatīvajai vadībai un pārstāvniecībām, kas ir sertificētas saskaņā ar ISO standartu, mēs visiem klientiem katrā posmā garantējam augstu apkalpošanas standartu.