Bohnenkamp klientu standarts

BOHNENKAMP klientu standarts

VIENA VALSTS – VIENA CENA

Strādājam visur un priekš visiem

Preces cena nemainās neatkarīgi no klienta atrašanās vietas, tā ir atkarīga tikai no klienta atlaižu līmeņa.

BEZMAKSAS PIEGĀDE

Piegādāsim jebkuru pasūtījumu

Bohnenkamp bezmaksas piegādās jebkuru iegādāto preci neatkarīgi no tās cenas un daudzuma.

VISPIRMS MAINĀM – PĒC TAM RISINĀM

Tehnika nestāv, darbs negaida

Bohnenkamp piedāvā papildus garantiju jau esošai ražotāja standarta garantijai. Ja kaut kas notiks ar riepu, tad mēs no sākuma apmainīsim bojāto riepu pret jaunu un tikai pēc tam veiksim ekspertīzi, lai Jūsu tehnika nebūtu dīkstāvē!

PALĪDZĒSIM PĀRDOT

Prece stāv un netirgojas – atgrieziet to mums. Mēs palīdzēsim to pārdot

Ja 3 menešu laikā pēc preces iegādes no Bohnenkamp (priekšapmaksā vai pēcapmaksā), prece nav atradusi savu klientu – Jūs varēsiet to atgriezt, un mēs atgriezīsim Jums naudu. Preces atgriešanu veic klients par saviem līdzekļiem. Precei jābūt tik pat jaunai kā iegades brīdī, kā arī nedrīkst būt nekādas montāžas vai ekspluatācijas pēdas uz tās. Atgriezt nav iespējams to preci, kura tika iegadātā pēc speciāla pasūtījuma, vai arī to preci, kura tika iegādāta kā prece ar vizuālajiem defektiem (DA prece).

VIENMĒR VISS IR PIEEJAMS

Ja kauts kas ir beidzies – mēs apmaksāsim gaidīšanu

Ja kaut kāda prece, no mūsu pamata sortimenta, šobrīd nav pieejama, tad mēs operatīvi to atvedīsim no mūsu centrālās noliktavas vai rūpnīcas. Ja Jūs esat gatavi pasūtīt un pagaidīt, tad par gaidīšanu mēs piešķirsim Jums papildus atlaidi.

RIEPU AKADĒMIJA

Zinības – spēks

Ja Jums vai Jūsu klientiem ir nepieciešamība uzlabot savas zināšanas riepu jomā, tad mēs Jums palīdzēsim kļūt par mūsu Riepu Akadēmijas riepu ekspertu. Atstājiet savu pieteikumu un mēs sazināsimies ar Jums, lai saskaņotu apmācības formātu un laiku.

RIEPU UTILIZĀCIJA

Saglabāsim zaļumu

Bohnenkamp piedāvā BEZMAKSAS nolietoto riepu savākšanu, transportēšanu un utilizēšanas organizēšanu.