Jaunumi

11.08.2023
Katalogā iekļauti kvadracikliem, sporta un standarta motocikliem un skūteriem paredzēto visu KENDA riepu modeļu apraksti un pielietojums.
27.06.2023
Lauksaimniecības nozares svētki notiks 01.07.2023 Tērvetē. Gaidām Jūs stendā Nr. 54
BKT velosipēda izlozē piedalīsies visi stenda viesi.
13.06.2023
Viens no pasaulē vadošajiem riepu ražotājiem Kenda atsvaidzināja zīmola tēlu un logotipu, lai izceltu savu redzējumu — Radītas tieši jūsu ceļojumam. Jaunajā logotipā iestrādāti trīs dizaina elementi, kas atspoguļo pārliecību par kvalitāti, spēcīgu pamatu un gaidāmo ceļu.
10.05.2023
Bohnenkamp lietotne nodrošina inovatīvu risinājumu riepu bojājumu pārskatiem un dokumentēšanai. Pateicoties ērtajai saskarnei, varat nofotografēt bojāto riepu un augšupielādēt fotoattēlus tieši lietotnē. Lietotnē iebūvētā attēlu apstrādes tehnoloģija nodrošina, ka attēli būs skaidri un viegli salasāmi, kas vienkāršo pretenziju izskatīšanas procesu. Vai esat ceļā vai mājās, lietotnē varat vienkārši un ērti iesniegt pieteikumu un saņemt nepieciešamo atbalstu.
18.04.2023
Šis jaunais produkts, kas ir daļa no BKT jauno rūpniecisko gumijas kāpurķēžu sērijas, ir izcils BKT novatoriskā gara piemērs, kad runa ir par klientu vajadzību apmierināšanu. Kompaktajiem kāpurķēžu iekrāvējiem paredzētās kāpurķēdes MULTIFORCE BK T91 izceļas ar īpašu izturību un stabilitāti, ārkārtēji labu darbību jebkāda reljefa apstākļos, kā arī ar lielisku vadāmību pat ierobežotās vietās.
15.03.2023
Lai atvieglotu atgriezeniskās saites sniegšanu, esam internetveikalā izveidojuši jaunu funkciju — balss ziņas vēlmju un ieteikumu grāmatā!
09.01.2023
Šīs jaunās radiālās flotācijas riepas ir paredzētas lauksaimniecības piekabēm, cisternām un izkliedētājiem, un tajās iestrādātas dažādas izcilas funkcijas, nodrošinot ideālu piemērotību lietošanai uz ceļa un laukos.
15.12.2022
Izcila stabilitāte un vadāmība ir viena no šīs pilnībā jaunās sērijas galvenajām īpašībām, kas lieliski noder gan transportēšanai, gan augsnes apstrādes operācijām. Un pirmo reizi logotips E-READY izceļ BKT apņemšanos attiecībā uz elektrisko mobilitāti.
29.11.2022
Tās izcilā sānu malas konstrukcija ar izvirzītu ārmalas ribu nodrošina ciešu kontaktu starp divām riepām, tāpēc nav nepieciešams speciāls gumijas gredzens, lai novērstu akmeņu iekļūšanu.
Lapas: 1 2 3 4 5 ... 11 Pēdas.