Bohnenkamp sīkdatņu izmantošanas politika

Kas ir sīkdatne?
Sīkdatne – tas ir neliels teksta fails, kas tiek nosūtīts un saglabāts jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, apmeklējot tīmekļa vietni. Katrā tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ (vai trešās puses tīmekļa vietnei), kas ļauj saglabāt lietotāja iestatījumus, saņemt informāciju par lietotāju vēlmēm un interesēm, apmeklējot tīmekļa vietni, kā arī apkopot statistikas un analītisku informāciju par tīmekļa vietnes lietošanu. Sīkdatņu izmantošana nav paredzēta personas datu iegūšanai un nesniedz informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētāja identitāti.

Sīkdatņu kategorijas?
Sīkdatnes tiek iedalītas šādās kategorijās atkarībā no izmantošanas mērķa:

Obligātās sīkdatnes ļauj izmantot tīmekļa vietni un tās pamatfunkcijas. Tās tiek uzstādītas atbilstoši darbībai, ko veic lietotājs, un ir nepieciešamas pilnvērtīgai mūsu tīmekļa vietnes izmantošanai.

Funkcionālās sīkdatnes tiek izmantotas, lai atpazītu apmeklētāju viņa atgriešanās reizē tīmekļa vietnē un piedāvātu tam personalizētu servisu. Šīs sīkdatnes vāc anonīmu informāciju un nevar reģistrēt jūsu darbības citās tīmekļa vietnēs.

Analītiskās un darbības uzlabošanas sīkdatnes ļauj kontrolēt tīmekļa vietnes statistiku – skaitīt apmeklētājus, viņu vēlmes un uzvedību tīmekļa vietnē (piemēram, kādas lapas apmeklētājs atver visbiežāk, meklējumus, kļūdu ziņojumus u.c.). Tās ļauj uzlabot tīmekļa vietnes darbību un piedāvāt lietotājam tieši to, kas viņam nepieciešams.

Trešo pušu sīkdatnes (analītika)

Mēs iegūstam anonīmu informāciju par tīmekļa vietnes statistiku no pakalpojuma Google Analytics. Pakalpojums strādā ar IP adresēm, kā arī ar informāciju par sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnēs. Pateicoties tam, mēs varam iegūt informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, par pārskatītām lapām, laiku, kas pavadīts tīmekļa vietnē, pārlūkprogrammām, ko izmanto apmeklētāji. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbu.

Dažas sīkdatnes var tikt saglabātas izmantojot tīmekļa vietni, jo šīs tīmekļa vietnes īpašnieks tās nekontrolē. Tas var notikt, piemēram, apmeklētājam apmeklējot trešo pušu tīmekļa vietnes. Rezultātā lietotājs iegūs sīkdatnes no šo trešo pušu pakalpojumiem. Šīs tīmekļa vietnes īpašnieks nekontrolē trešo pušu sīkdatnes, nekontrolē informāciju, ko sniedz šīs sīkdatnes, un tam nav piekļuves to datiem. Šo informāciju pilnībā kontrolē trešo pušu kompānijas.

Kā atspējot vai dzēst sīkdatnes?
Vairākums pārlūkprogrammu uzstādījumos ļauj kontrolēt sīkdatņu izmantošanu. Ja vēlaties dzēst sīkdatnes, kas saglabātas jūsu ierīcē, un iestatīt jūsu pārlūkprogrammu tā, lai atteiktos no sīkdatnēm, jūs varat izmantot pārlūkprogrammas iestatījumu sadaļu. Šajā gadījumā jums vajadzēs atjaunināt tīmekļa vietnes iestatījumus katrā tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē. Sīkāka informācija par sīkdatņu pārvaldības iestatījumiem dažādās pārlūkprogrammās ir skatāma tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org.

Pierakstoties mūsu tīmekļa vietnē, jūs sniedzat savu piekrišanu sīkdatņu vākšanai un uzglabāšanai jūsu ierīcē. Šo piekrišanu var atsaukt jebkurā brīdī, dzēšot sīkfailus no jūsu ierīces un mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Visus jautājumus, sūdzības un priekšlikumus attiecībā uz Bohnenkamp sīkdatņu izmantošanas politiku un jūsu personas datiem lūdzam nosūtīt uz e-pastu: info@bohnenkamp.lv.