Raksti par riepām

Plašais izstrādājumu klāsts atvieglo siena novākšanu un padara to ērtāku, lai zemnieki varētu nepārtraukti uzlabot darba ražīgumu.
Arvinds Podars (Arvind Poddar), Balkrishna Industries Ltd. valdes priekšsēdētājs un rīkotājdirektors.
Klimata pārmaiņu izaicinājumi ir vairojuši izpratni par ilgtspējīgāku lauksaimniecības praksi. Lauksaimniecības mašīnbūves nozare atbalsta lauksaimniekus, piedāvājot modernu aprīkojumu. Tādējādi pieaug pieprasījums pēc augsto tehnoloģiju riepām, piemēram, tādām, ko piedāvā uzņēmums BKT. Šīs riepas ir īsts lauksaimnieku sabiedrotais, ja ir nepieciešama augsnes aizsardzība.
Pateicoties savas stratēģiskās ražotnes paplašināšanai, uzņēmums BKT izziņo savu biznesa plānu: 2026. gadā sasniegt 2 miljardu dolāru apgrozījumu un kopējo gada produkciju — 600 000 metrisko tonnu apjomā.
No kravnesības palielināšanas par 55% līdz lielākai iedarbības zonai:  CFO sniedz iespēju lauksaimniekiem mūsdienās paveikt darbu ar lielāku ienesīgumu, vienlaikus aizsargājot augsni.
Pāreja uz elektrisko mobilitāti ir neapturama tendence ikvienā segmentā. Izmantojot uzlabotas tehnoloģijas, BKT tagad piedāvā elektrotransportlīdzekļiem piemērotas riepas. Īpaši elektriskajai mobilitātei paredzētos produktus tagad var atpazīt pēc logotipa E-READY. Nav pārsteigums, ka šis nosaukums ir ļoti skaidrs vēstījums tirgum: “Mēs esam gatavi”.
No pielāgošanās spējas uz dažādām virsmām līdz samazinātai augsnes sablīvēšanai — tādas hibrīdriepas kā, piemēram, RIDEMAX IT 696 un RIDEMAX IT 697 (M+S), ir izcilas dažādos ekspluatācijas un laikapstākļos.
BKT ir neapturams jebkurā apvidū — un tikpat neapturams tas ir jaunu tirgus segmentu iekarošanā. Nesen notikušajās SIMA un EIMA izstādēs debitēja mūsu jaunākais produkts: AGRIFORCE BK T71 — pirmais modelis pilnīgi jaunajā lauksaimniecības nozarei paredzētajā BKT gumijas kāpurķēžu sērijā.
Ziema klāt! Tas nozīmē, ka šī gadalaika nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ pastiprināta riepu drošība ir svarīgāka nekā jebkad. Tomēr jāpatur prātā, ka vajadzības dažādās pasaules malās atšķiras. Lai iegūtu konkrētus norādījumus par savu valsti, apmeklējiet savas valsts pārvaldības struktūras tīmekļa vietni. Neatkarīgi no jūsu riepu iegādes vietas tām ir jāatbilst drošības prasībām.
Patiesībā šāda darbība ir drošības apdraudējums, jo jaunākās paaudzes riepu veiktspēja jau tāpat ir augsta un specifiska. Tādējādi senais ieradums stabilizēt lauksaimniecības transportlīdzekļus, piepildot riepas ar šķidrumu, arvien vairāk attālinās no reālās situācijas.
BKT ienāk jaunā tirgus segmentā, paplašinot savu produktu klāstu, kurā, sākot ar šodienu, ir iekļautas arī gumijas kāpurķēdes. Tādējādi AGRIFORCE BK T71 sāk jaunu BKT ēru.
Šajos nemierīgajos laikos, kuros dzīvojam, pastāvīgi pieaugot dzīves dārdzībai un arvien lielākām problēmām visā piegādes ķēdē, ir kļuvis arvien svarīgāk, lai mēs ietaupītu izmaksas un efektīvāk strādātu tur, kur to varam. Tas nepieciešams, lai apmierinātu gan lauksaimniecības, gan būvniecības nozares ikdienas vajadzības — divu nozaru, kurās riepas ir vissvarīgākās.
Darbs uz nogāzēm ir īsts drošības pārbaudījums. Slīpums, ekspluatācijas apstākļi, temps un mērķis — tie visi ir faktori, kas ietekmē aprīkojuma un riepu izvēli. BKT piedāvā ekspertu konsultācijas pareizās riepas un pareizā pildījuma spiediena izvēlē.
Pareizo riepu izvēle lauksaimniecības tehnikai var būt sarežģīts uzdevums. Tehnoloģijas nemitīgi attīstās, un visiem jaunajiem izgudrojumiem izsekot līdzi var būt grūti. Varbūt esat dzirdējis kādu runājam par VF riepām un pie sevis domājis:
Dienas kļūst arvien aukstākas, un naktis — garākas, kas var nozīmēt tikai vienu… Ir pienācis laiks šoruden pieņemt gudrus lēmumus attiecībā uz riepu apkopi! Līdz ar rudenīgu laikapstākļu iestāšanos ir svarīgi pielāgot ikdienas apkopi, lai nodrošinātu riepu vienmērīgu darbību, kā arī nodrošinātu tām pēc iespējas ilgāku un pilnvērtīgāku darbmūžu! Lūk, mūsu 10 galvenie padomi riepu sagatavošanai rudenim.
OTR (bezceļa) riepas ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu riepas, ko izmanto pašās smagākajās nozarēs, piemēram, celtniecībā un kalnrūpniecībā. Atkarībā no jūsu vides specializētas OTR riepas var nodrošināt dažādas funkcijas, tostarp uzlabotu saķeri, pretestību un izturību.
No lielas pretestības līdz sānu trieciena absorbcijai — BKT produktiem ar aramīda kordu ir daudz priekšrocību, tie ir paredzēti visdažādākajiem lietojumiem.
Hibrīdkultūras, pārāk īsa pļaušana un slikta augsnes kopšana var izraisīt riepu saduršanu un plīsumus. Šīs problēmas risināšanai, ko arvien vairāk izjūt lauksaimnieki, BKT iesaka riepas ar specifiskiem savienojumiem ražas novākšanai un aršanai paredzētajā riepu diapazonā.
Pareiza riepu izvēle var palīdzēt operatoriem optimizēt savu darbu: neatkarīgi no tā, vai viņi strādā lauka malā, starp cieši sakļautām vīna dārza rindām vai uzkalnā esošā augļu dārzā.
Neatkarīgi no tā, vai tie ir orhideju, vīnogu, kukurūzas vai biešu lauki - katra veida produkcijai nepieciešamas specifiskas operācijas. Labas ražas iegūšanai aprīkojums un riepas ir izšķiroši faktori.

Lapas: 1 2 Pēdas.