Raksti par riepām

Hibrīdkultūras, pārāk īsa pļaušana un slikta augsnes kopšana var izraisīt riepu saduršanu un plīsumus. Šīs problēmas risināšanai, ko arvien vairāk izjūt lauksaimnieki, BKT iesaka riepas ar specifiskiem savienojumiem ražas novākšanai un aršanai paredzētajā riepu diapazonā.
Pareiza riepu izvēle var palīdzēt operatoriem optimizēt savu darbu: neatkarīgi no tā, vai viņi strādā lauka malā, starp cieši sakļautām vīna dārza rindām vai uzkalnā esošā augļu dārzā.
Neatkarīgi no tā, vai tie ir orhideju, vīnogu, kukurūzas vai biešu lauki - katra veida produkcijai nepieciešamas specifiskas operācijas. Labas ražas iegūšanai aprīkojums un riepas ir izšķiroši faktori.

Saskares punkts un aprīkojuma primārais balsts. Riepas ir fundamentāli svarīgas katram transportlīdzeklim. Rūpes par riepām ar piesardzīgu un apzinīgu braukšanas stilu uzlabo gan veiktspēju, gan drošību.
Riepu klāsts, kas paredzēts dakšas iekrāvēju darbības uzlabošanai.
Uzlabota izturība, ilgāks dzīves cikls, augsts ražīgums, degvielas ekonomija: radiālo riepu struktūra padara tās ideāli piemērotas darbam ar lauksaimniecības iekārtām. Tomēr situācijas ir dažādas...
Indijas starptautiskais uzņēmums ir izpētījis un izstrādājis ļoti specializētas riepas asfalta veltņiem darbam dažādās vidēs un dažādiem pielietojumiem. Unikāla kombinācija — stabilitāte, izturība un ilgāks kalpošanas laiks.
Kluso riepu lietošanai var būt liela nozīme lauksaimniekiem. Pateicoties protektora dizaina izpētei, AGRIMAX V-FLECTO un RIDEMAX IT 697 (M+S) ir optimāli risinājumi tiem, kas meklē riepas ar samazinātu trokšņa emisiju.
PORTMAX ietver riepas, kas piemērotas dažādām mašīnām darbam ostās, nodrošinot izturību, vilci un pilnvērtīgu drošību.
Vilce, saķere, pretestība un drošība — tie ir tikai daži no daudzajiem sarežģījumiem, kas rodas, braucot pa dubļainu un mitru zemi.
BKT izstrādātais riepu klāsts tiek galā ar dubļiem.
Tās ir elastīgas, izturīgas un ilgi kalpojošas. Šīs riepas arī nodrošina komfortu, vilces spēku un nevainojamas manevrēšanas iespējas jebkādos apstākļos.
Ziemas laikā transportlīdzekļi un arī riepas var nostāvēt nelietotas vairākus mēnešus. Kā aizsargāt riepas, lai tās būtu gatavas jaunai sezonai? Aplūkojiet BKT padomus.
Šī radiālā riepa ir lielisks risinājums lauksaimniecības darbībām ziemā  
Nosacītais izmērs ne vienmēr sakrīt ar faktisko. Precīzu faktisko izmēru var redzēt riepas ražotāja katalogā.
Saprotams, ka katrs riepu ražotājs pats izlemj kādu protektora zīmējumu uzstādīt riepu preses formā, taču praksē visi šie protektora zīmējumi ietilpst dažos standarta variantos, atkarībā no tā kādiem mērķiem riepa paredzēta. Aplūkosim šos traktoru riepu standarta protektora zīmējumus.
Pareiza riepas izvēle ir atkarīga no dakšu iekrāvēja veida.
Viss ir atkarīgs no tā, cik bieži Jūs izmantojat iekrāvēju, kāda ir noslodze, kā arī no kravas vērtības. Liela nozīme ir virsmai uz kuras tiek ekspluatēts iekrāvējs – tas var būt betons, šķembas un arī asfalts.
Neatkarīgi no tā, kādu iemeslu vadīts Jūs esat nolēmis nodot savas specriepas glabāšanā, šī procedūra nav tik vienkārša kā var šķist sākotnēji. Pamatā var būt divi iemesli, lai nodotu riepas glabāšanā – sezonālais vai tehnoloģiskais. Kā lai optimāli glabā riepas? Lūk ,10 zelta likumi no kompānijas BKT. Tie paildzinās riepas mūžu!
Visi zin, ka jaunu riepu uzstādīšana uz Jūsu traktora pozitīvi ietekmē ikdienas darba kvalitāti: lieliska saķere, liela jauda, ātrums un paaugstināts komforts. Tas ir tas, ko mēs visi zinam.
Šajā tabulā tiek parādīti traktoru riepu standarta izmēri gan collās, gan metriskajās mērvienībās. Visbiežāk šie izmēri ir savstarpēji aizstājami, jo vecos izmērus collās vienkārši aizstāj ar jaunu metrisko ekvivalentu. Attiecībā uz gabarītiem, izvēloties riepas, rūpīgi pārbaudiet to pilnu atbilstību traktora prasībām. Neaizmirstiet arī par riepu kravnesību, tā var atšķirties.
Lapas: 1 2 Pēdas.