Raksti par riepām

Pāreja uz elektrisko mobilitāti ir neapturama tendence ikvienā segmentā. Izmantojot uzlabotas tehnoloģijas, BKT tagad piedāvā elektrotransportlīdzekļiem piemērotas riepas. Īpaši elektriskajai mobilitātei paredzētos produktus tagad var atpazīt pēc logotipa E-READY. Nav pārsteigums, ka šis nosaukums ir ļoti skaidrs vēstījums tirgum: “Mēs esam gatavi”.
No pielāgošanās spējas uz dažādām virsmām līdz samazinātai augsnes sablīvēšanai — tādas hibrīdriepas kā, piemēram, RIDEMAX IT 696 un RIDEMAX IT 697 (M+S), ir izcilas dažādos ekspluatācijas un laikapstākļos.
BKT ir neapturams jebkurā apvidū — un tikpat neapturams tas ir jaunu tirgus segmentu iekarošanā. Nesen notikušajās SIMA un EIMA izstādēs debitēja mūsu jaunākais produkts: AGRIFORCE BK T71 — pirmais modelis pilnīgi jaunajā lauksaimniecības nozarei paredzētajā BKT gumijas kāpurķēžu sērijā.
Ziema klāt! Tas nozīmē, ka šī gadalaika nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ pastiprināta riepu drošība ir svarīgāka nekā jebkad. Tomēr jāpatur prātā, ka vajadzības dažādās pasaules malās atšķiras. Lai iegūtu konkrētus norādījumus par savu valsti, apmeklējiet savas valsts pārvaldības struktūras tīmekļa vietni. Neatkarīgi no jūsu riepu iegādes vietas tām ir jāatbilst drošības prasībām.
Patiesībā šāda darbība ir drošības apdraudējums, jo jaunākās paaudzes riepu veiktspēja jau tāpat ir augsta un specifiska. Tādējādi senais ieradums stabilizēt lauksaimniecības transportlīdzekļus, piepildot riepas ar šķidrumu, arvien vairāk attālinās no reālās situācijas.
BKT ienāk jaunā tirgus segmentā, paplašinot savu produktu klāstu, kurā, sākot ar šodienu, ir iekļautas arī gumijas kāpurķēdes. Tādējādi AGRIFORCE BK T71 sāk jaunu BKT ēru.
Šajos nemierīgajos laikos, kuros dzīvojam, pastāvīgi pieaugot dzīves dārdzībai un arvien lielākām problēmām visā piegādes ķēdē, ir kļuvis arvien svarīgāk, lai mēs ietaupītu izmaksas un efektīvāk strādātu tur, kur to varam. Tas nepieciešams, lai apmierinātu gan lauksaimniecības, gan būvniecības nozares ikdienas vajadzības — divu nozaru, kurās riepas ir vissvarīgākās.
Darbs uz nogāzēm ir īsts drošības pārbaudījums. Slīpums, ekspluatācijas apstākļi, temps un mērķis — tie visi ir faktori, kas ietekmē aprīkojuma un riepu izvēli. BKT piedāvā ekspertu konsultācijas pareizās riepas un pareizā pildījuma spiediena izvēlē.
Pareizo riepu izvēle lauksaimniecības tehnikai var būt sarežģīts uzdevums. Tehnoloģijas nemitīgi attīstās, un visiem jaunajiem izgudrojumiem izsekot līdzi var būt grūti. Varbūt esat dzirdējis kādu runājam par VF riepām un pie sevis domājis:
Dienas kļūst arvien aukstākas, un naktis — garākas, kas var nozīmēt tikai vienu… Ir pienācis laiks šoruden pieņemt gudrus lēmumus attiecībā uz riepu apkopi! Līdz ar rudenīgu laikapstākļu iestāšanos ir svarīgi pielāgot ikdienas apkopi, lai nodrošinātu riepu vienmērīgu darbību, kā arī nodrošinātu tām pēc iespējas ilgāku un pilnvērtīgāku darbmūžu! Lūk, mūsu 10 galvenie padomi riepu sagatavošanai rudenim.
OTR (bezceļa) riepas ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu riepas, ko izmanto pašās smagākajās nozarēs, piemēram, celtniecībā un kalnrūpniecībā. Atkarībā no jūsu vides specializētas OTR riepas var nodrošināt dažādas funkcijas, tostarp uzlabotu saķeri, pretestību un izturību.
No lielas pretestības līdz sānu trieciena absorbcijai — BKT produktiem ar aramīda kordu ir daudz priekšrocību, tie ir paredzēti visdažādākajiem lietojumiem.
Hibrīdkultūras, pārāk īsa pļaušana un slikta augsnes kopšana var izraisīt riepu saduršanu un plīsumus. Šīs problēmas risināšanai, ko arvien vairāk izjūt lauksaimnieki, BKT iesaka riepas ar specifiskiem savienojumiem ražas novākšanai un aršanai paredzētajā riepu diapazonā.
Pareiza riepu izvēle var palīdzēt operatoriem optimizēt savu darbu: neatkarīgi no tā, vai viņi strādā lauka malā, starp cieši sakļautām vīna dārza rindām vai uzkalnā esošā augļu dārzā.
Neatkarīgi no tā, vai tie ir orhideju, vīnogu, kukurūzas vai biešu lauki - katra veida produkcijai nepieciešamas specifiskas operācijas. Labas ražas iegūšanai aprīkojums un riepas ir izšķiroši faktori.

Saskares punkts un aprīkojuma primārais balsts. Riepas ir fundamentāli svarīgas katram transportlīdzeklim. Rūpes par riepām ar piesardzīgu un apzinīgu braukšanas stilu uzlabo gan veiktspēju, gan drošību.
Riepu klāsts, kas paredzēts dakšas iekrāvēju darbības uzlabošanai.
Uzlabota izturība, ilgāks dzīves cikls, augsts ražīgums, degvielas ekonomija: radiālo riepu struktūra padara tās ideāli piemērotas darbam ar lauksaimniecības iekārtām. Tomēr situācijas ir dažādas...
Indijas starptautiskais uzņēmums ir izpētījis un izstrādājis ļoti specializētas riepas asfalta veltņiem darbam dažādās vidēs un dažādiem pielietojumiem. Unikāla kombinācija — stabilitāte, izturība un ilgāks kalpošanas laiks.
Kluso riepu lietošanai var būt liela nozīme lauksaimniekiem. Pateicoties protektora dizaina izpētei, AGRIMAX V-FLECTO un RIDEMAX IT 697 (M+S) ir optimāli risinājumi tiem, kas meklē riepas ar samazinātu trokšņa emisiju.
Lapas: 1 2 Pēdas.