Partneri

Bohnenkamp uzņēmums ir oficiālais uzņēmumu pārstāvis
BKT

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) — riepu ražošanas uzņēmums Indijā. BKT grupa piedāvā plašu bezceļu riepu klāstu, kas pastāvīgi tiek atjaunots, un šīs riepas ir īpaši izstrādātas lauksaimniecības, rūpniecības, zemes rakšanas un kalnrūpniecības tehnikai, kā arī uzlabotas pārgājības un dārzkopības iekārtu mašīnām.

Kenda Rubber Industrial Company — riepu ražotājs Taivānā. Uzņēmums dibināts 1962. gadā. Ražotnes izvietotas Taivānā, kontinentālajā Ķīnā, Vjetnamā un Indonēzijā. Kenda ir viens no pasaulē vadošajiem automobiļu, motociklu, kvadraciklu, velosipēdu, invalīdu ratiņu, golfa kartu, mauriņu kopšanas aprīkojuma, piekabju, iekrāvēju un lauksaimniecības mašīnu riepu un kameru ražotājiem.

Deestone — Taizemes riepu ražotājs, kas darbojas Taizemes centrālajā daļā. Tā ir valstī lielākā riepu ražošanas rūpnīca. Uzņēmumam ir piecas rūpnīcas un meitasuzņēmumi Samutā, Sakhonā, Nakhonā un Pathomā. Deestone ražo daudzveidīgu produkciju, piemēram, motociklu riepas, kravas auto riepas, velosipēdu riepas, lauksaimniecības tehnikas riepas, radiālās riepas u.tml.

Firma piegādā riepas noliktavu un rūpniecības tehnikai, dakšveida un frontālajiem iekrāvējiem, ceļu būves tehnikai, kā arī mežizstrādes un lauksaimniecības tehnikai.

Nexen Tire Corporation — Dienvidkorejas riepu ražotājs ar galveno mītni Jansanā, Dienvidu Kjonsanas provincē, un Seulā. Uzņēmums dibināts 1942. gadā kā Heung-A Tire Company. Uzņēmuma nosaukums tiek atspoguļots tā mārketinga apakšnosaukumā “Next Century Tire”. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 2000 darbinieku, un šobrīd tas eksportē savu produkciju uz 120 pasaules valstīm.

Itālijas uzņēmums FAD ASSALI darbojas lauksaimniecības un rūpniecības tirgū, ražojot asis, rumbas un piekares piekabēm un citiem lietojumiem.

Turcijas uzņēmums JANTSA ir dibināts 1977. gadā, un tas ir viens no Eiropā lielākajiem tērauda disku ražotājiem komerciālajai, rūpnieciskajai un lauksaimniecības tehnikai. Tas ražo vairāk nekā 7000 dažādu konstrukciju diskus 300 tipveida izmēros. JANTSA savu produkciju piegādā klientiem, kas ir visplašāk atzītie oriģinālā aprīkojuma ražotāji, kā arī lietoto preču tirgū, turklāt 80% produkcijas tiek eksportēts uz 85 pasaules valstīm.