Deestone: Pārmaiņu laiks

27.11.2014

Pēdējie jaunumi, kurus mums atsūtīja kompānija Deestone. Tā sacīja – pienācis pārmaiņu laiks. Un tā rezultātā 2014.gada oktobrī riepu kompānija atsvaidzināja savu logotipu. Tagad tas izskatas simpātiskāk.

Deestone

Šodien mēs Jums atklāsim vēl vienu noslēpumu. Kāpēc par to zin STARCO? Vienkārša iemesla dēļ - mēs sadarbojamies ar Deestone jau divas desmitgades. Šir ir partneris ar kuru esam ļoti ciešās un draudzīgās attiecībās.

Kompānija tika dibināta gandrīz 40 gadus atpakaļ Taizemē. Taizemes karaliste ir viena no trijiem lielākajiem naturālā kaučuka ražošanas reģioniem. Kompānijas dibinātājs pievērsa uzmanību tam, ka riepu ražošanas līderi ir ārzemju kompānijas. Kāpēc gan nedibināt savu? Turklāt izejvielas aug te pat blakus. Pagāja vēl desmit gadi, pirms kompānija attīstījas un ieviesa savu tehnoloģiju, augstas kvalitātes riepu ražošanā. Mūsdienās šis zīmols ir labi pazīstams Eiropā un ASV.

Vai zināt kāpēc kompānija ieguva šādu nosaukumu? Tulkojumā “dee” nozīmē «labs», bet “stone” no angļu valodas «akmens». Pēc kompānijas dibinātāja domām, šāds vārdu salikums vislabāk apraksta kompānijas ražoto riepu izturību.