Riepas kravas automašīnām

Kravas automašīnu riepu pazīmes

Kravas automašīnas tiek ekspluatētas ar lielu intensitāti dažādos ceļa un laika apstākļos, tādēļ šo transportlīdzekļu riepām ir vairākas atšķirīgas pazīmes. Riepām jābūt īpaši izturīgām, ar efektīvu ūdens aizvadīšanas iespēju, un tām ir jānodrošina teicama saķere ar dažādu veidu ceļa segumiem. Turklāt to nestspējai jāatbilst maksimālajai pilnajai automašīnas masai ar kravu. Šādi raksturlielumi tiek sasniegti, izmantojot īpašu daudzslāņu konstrukciju, metāla kordu un gumijas maisījuma īpašo sastāvu.

Kravas automašīnu riepām lieto vienkāršu apzīmējuma sistēmu (marķējumu), saskaņā ar kuru riepas viegli var izvēlēties uzstādīšanai uz konkrētās ass:

  • D (Drive/rear axle) — velkošā/aizmugurējā ass
  • G (General/all position) — universālā ass
  • S (Steer/front axle) — stūrējamā/priekšējā ass
  • T (Trailer) — piekabes ass

Riepu izvēle kravas automašīnām: kritēriji

Protektora raksts. Stūrējamai asij izvēlas riepas ar dziļiem protektora garenvirziena kanāliem, kas uzlabo reakciju uz stūres pagriešanu. Velkošajiem riteņiem — ar lieliem klučiem, kurus šķērso lameles. Tās nodrošina labu paātrinājuma un bremzēšanas dinamiku. Ir pieejami arī universāli modeļi, kas piemēroti visu veidu asīm.

Konstrukcija. Diagonālās riepas var pārnest lielas slodzes, tāpēc tās parasti izmanto speciālajai tehnikai. Radiālās riepas savukārt ir ideāli piemērotas braukšanai lielā ātrumā pa maģistrālēm.

Izmēri un kravnesība. Rādītājiem ir precīzi jāatbilst kravas automašīnu izgatavotāja prasībām.

Deestone riepas kravas transportlīdzekļiem: sortiments

  • Riepas reģionālajiem pārvadājumiem
  • Vissezonu riepas reģionālajiem pārvadājumiem
  • Riepas maģistrālajiem pārvadājumiem
  • Riepas dažādiem segumiem
  • Riepas pārvadājumiem bezceļa apstākļos (OTR)
  • Riepas pārvadājumiem pilsētā

Kravas automašīnu riteņu diski

Uzņēmuma Bohnenkamp noliktavās ir pieejams arī plašs kravas automašīnu disku sortiments.

Par Deestone

Uzņēmums dibināts Taizemē 1977. gadā. Kopš tā laika no pieticīga velosipēdu kameru un riepu ražotāja uzņēmums Deestone ir kļuvis par lielāko riepu piegādātāju. Deestone izmanto Eiropā izstrādātu dizainu un ražošanas tehnoloģiju. Izstrādājumi atbilst visiem ASV un starptautiskajiem standartiem. Deestone piedāvā augstāko kvalitāti par pārsteidzoši pieejamu cenu.

Šajā valstī lielākajā korporācijā darbojas piecas rūpnīcas un meitasuzņēmumi, kuru kopējo investīciju apjoms ir aptuveni 200 miljoni eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 10 000 darbinieku, un tam ir vairāk nekā 600 izplatītāju visā valstī. Uzņēmums savus ražojumus eksportē uz vairāk nekā 120 pasaules valstīm. Deestone sortiments ir plašs, un tajā ir motociklu, kravas tehnikas, velosipēdu, kā arī lauksaimniecības, rūpnieciskās un citas speciālās tehnikas riepas.

Ar precīzu DEESTONE riepu tehnisko aprakstu var iepazīties katalogā.

Mūsu tirdzniecības nodaļas darbinieki jums palīdzēs izvēlēties nepieciešamās riepas.