Jaunumi Bohnenkamp

03.11.2016
Inovatīvs risinājums: STARCO Dubultriteņu sistēma Holmer Terra Variant 600 eco traktoram, darbam vagās. Mūsu partneri Igaunijā palūdza aprīkot Holmer Terra Variant 600 eco traktoru ar dubultriteņu sistēmu darbam kukurūzas laukā. Šī traktora galvenā priekšrocība ir dalītais, regulējamais rāmis. Tā saucamais “Krabja” gājiens ļauj aizmugurējos riteņus novirzīt sānis, tādējādi nenotiek riteņu dublēšanās.

05.10.2016
Laipni lūdzam apmeklēt mūsu stendu no 6. līdz 9. oktobrim Rāmavā! Mūsu stendā tiks eksponētas riepas traktoriem, lauksaimniecības tehnikai un citai speciālajai tehnikai. Kā arī būs iepējams aplūkot STARCO GS dubulto riteņu sistēmas un diskus. Mūsu stendā tiks eksponēti sekojoši, pasaulē plaši pazīstami, zīmoli: STARCO, BKT, Voltyre, Deli, Deestone, Kenda, Windpower.

20.09.2016
STARCO EASTERN GROUP CAT operatoru sacensībās STARCO Eastern Group, kā oficiālais partneris piedalījās spectehnikas operatoru sacensībās. Šīs sacensības jau septīto reizi rīko uzņēmums SIA Witraktor – oficiālais Caterpillar® Inc. pārstāvis Latvijā.

22.08.2016
STARCO Eastern Group galvenā noliktava Latvijā ir palielinājusies par 3200 kvadrātmeetiem Kā jau iepriekš ziņojām, sakarā ar STARCO EG grupas iekļaušanos Bohnenkamp Group, būtiski ir pieaudzis mūsu uzņēmuma piedāvāto preču sortiments. Šīs izmaiņas, apvienojumā ar uzņēmuma politiku, lai vienmēr noliktavā būtu pieejamas riepas, diski un kameras visos mūsu klientu pieprasītākajos izmēros, neizbēgami prasīja noliktavas paplašināšanu.

22.07.2016
Pilns produkcijas sortiments – vienmēr noliktavā! Sakarā ar to, ka STARCO Eastern Group iekļāvies Bohnenkamp Group sastāvā, ievērojami paplašinājies mūsu piedāvātās produkcijas sortiments.

18.07.2016
STARCO Latvija piedalās Latvijas Grand Prix, Pasaules Čempionātā motokrosā blakusvāģiem, Eiropas Čempionātā Kvadriem! Mūsu stendā tiks eksponētas motokrosa un kvadraciklu riepas no tādiem ražotājiem kā Deestone un Kenda.

12.07.2016
STARCO Latvija piedalās Viļānu lauku dienā! Laipni lūdzam apmeklēt mūsu stendu Viļānu lauku dienā! Mūsu stendā tiks eksponētas riepas traktoriem, lauksaimniecības tehnikai un citai speciālajai tehnikai.

25.05.2016
Umega puspiekabes ar STARCO riteņiem Puspiekabes tiek piegādātas no ražotāja ar divu, plaši pazīstamu, zīmolu riepām, kuras neapmierināja dīleri viņu cenas un kvalitātes ziņā.

18.05.2016
BOHNENKAMP AG un STARCO nostiprina savus galvenos biznesa virzienus Sabiedrības pieņēma lēmumu par „nostiprināšanas stratēģiju”: „BOHNENKAMP AG” pārņem „STARCO” biznesu gala patērētāju tirgū, bet „STARCO” pārņem „BOHNENKAMP AG” biznesu, kas saistīts ar komplektējošo sastāvdaļu piegādi ātrgaitas piekabju ražotājiem.

06.04.2016
STARCO Latvija piedalīsies izstādē "Pavasaris 2016" Laipni lūdzam apmeklēt mūsu stendu izstādē Pavasaris 2016! Mūsu stendā tiks eksponētas riepas traktoriem, lauksaimniecības tehnikai un citai speciālajai tehnikai.

04.12.2015
Kompānija STARCO informē par CENU SAMAZINĀŠANU industriālās un ceļu būves tehnikas riepām Kompānija STARCO informē par CENU SAMAZINĀŠANU industriālās un ceļu būves tehnikas riepām, tai skaitā industriālajiem traktoriem, greideriem, ekskavatoriem, mini iekrāvējiem, asfalta veltņiem, frontālajiem iekrāvējiem pašizgāzējiem utt., kā arī pneimatiskajām un pilngumijas riepām dakšu iekrāvējiem.

02.12.2015
Kompānija STARCO ar prieku paziņo, ka sāk sadarbību ar pazīstamo riepu ražotāju – kompāniju JSC Voltyre-Prom. JSC Voltyre-Prom – ir viens no vadošajiem un dinamiski augošākajiem riepu ražotājiem. Uz doto brīdi uzņemums ražo vairāk kā 100 standarta riepu izmērus, taču rūpnīcas pamata novirziens ir lauksaimniecības un industriālo riepu ražošana.

10.11.2015
STARCO Eastern Group atrodas starp desmit lielākajām lauksaimniecības nozares firmām Latvijā Latvijas biznesa apskatā par 2015 gadu, kuru sastāda Firmas.lv un aģentūra LETA, kompānija STARCO Eastern Group ir iekļuvusi starp desmit lielākajām lauksaimniecības nozares firmām Latvijā.

27.10.2015
STARCO GS dubultie un speciālie diski kļūst vēl pieejamāki Pastāvīgi virzoties uz efektivitātes, produktu kvalitātes un klientu apkalpošanas kvalitātes paaugstināšanu, kompānija STARCO Europe pieņēma lēmumu pārcelt riteņu disku ražotni STARCO GS uz savu vadošo metāla disku rūpnīcu, kura atrodas pilsētā Beli Manastir – Horvātijā.

22.09.2015
Stipri vīrieši izvēlas STARCO 2015.gada 11. Septembrī Rīgas sporta svētku ietvaros “Rīgas sporta nakts-2015” norisinājās Latvijas čempionāta fināls, kurā tika noskaidrots spēcīgākais Latvijas amatieru spēkavīrs.

07.09.2015
AKCIJA! Pazeminātas cenas lauksaimniecības tehnikas riepām Kompānija STARCO paziņo par traktoru un kombainu riepu cenu pazeminājumu

25.08.2015
Viens riteņa disks – 16 platuma varianti! Kompānija STARCO piedāvā jaunu, uzlabotu kombinēto disku sistēmu, kura paredzēta darbam starprindās.

15.06.2015
Jaunums! STARCO klientu programma Kompānija STARCO ievieš svarīgus papildinājumus programmā darbs ar klientiem, kuri ietilpst sekojošās kategorijās: DĪLERI Kompānijas kuras pārdod, izīrē un remontē spectehniku, kā arī piegādā tai rezerves daļas. GALA LIETOTĀJS Tas kurš strādā ar lauksaimniecības, industriālo, ceļu būves un citu speciālo tehniku.

12.04.2015
STARCO Beli Manastir saņēma CREDIT RATING CERTIFICATE OF EXCELLENCE "AAA" sertifikātu Mēs priecājamies paziņot, ka metāla disku rūpnīca STARCO Beli Manastir ieguva CREDIT RATING CERTIFICATE OF EXCELLENCE "AAA" (sertifikāts apliecina AAA kvalitātes nodrošināšanu). Pēc starptautiskajiem standartiem – AAA ir pats augstākais novērtējums, kurš apliecina, ka rūpnīca savlaicīgi un pilnā apmērā izpildīs savas saistības.

15.03.2015
Vispasaules izstādē SIMA 2015 vadošie traktoru ražotāji iesaka STARCO GS dubultriteņus 2015.gadā no 22 līdz 26 februārim, Francijā tika rīkota izstāde SIMA (Salon International de la Machine Agricole) – lielākā starptautiskā lauksaimniecības un lopkopības izstāde. Lauksaimniecības tehnika tika izstādīta 7 zālēs ar  27000 kv.m. platību. Tie bija traktori, kombaini, piekarināmā tehnika zemes apstrādāšanai, iekrāvēji un cita tehnika, kura nepieciešama mūsdienīgai lauksaimniecībai un lopkopībai.


Новости 21 - 40 из 49
Начало | Пред. | 1 2 3 | След. | Конец