Jaunumi Bohnenkamp

18.05.2016
BOHNENKAMP AG un STARCO nostiprina savus galvenos biznesa virzienus Sabiedrības pieņēma lēmumu par „nostiprināšanas stratēģiju”: „BOHNENKAMP AG” pārņem „STARCO” biznesu gala patērētāju tirgū, bet „STARCO” pārņem „BOHNENKAMP AG” biznesu, kas saistīts ar komplektējošo sastāvdaļu piegādi ātrgaitas piekabju ražotājiem.

06.04.2016
STARCO Latvija piedalīsies izstādē "Pavasaris 2016" Laipni lūdzam apmeklēt mūsu stendu izstādē Pavasaris 2016! Mūsu stendā tiks eksponētas riepas traktoriem, lauksaimniecības tehnikai un citai speciālajai tehnikai.

04.12.2015
Kompānija STARCO informē par CENU SAMAZINĀŠANU industriālās un ceļu būves tehnikas riepām Kompānija STARCO informē par CENU SAMAZINĀŠANU industriālās un ceļu būves tehnikas riepām, tai skaitā industriālajiem traktoriem, greideriem, ekskavatoriem, mini iekrāvējiem, asfalta veltņiem, frontālajiem iekrāvējiem pašizgāzējiem utt., kā arī pneimatiskajām un pilngumijas riepām dakšu iekrāvējiem.

02.12.2015
Kompānija STARCO ar prieku paziņo, ka sāk sadarbību ar pazīstamo riepu ražotāju – kompāniju JSC Voltyre-Prom. JSC Voltyre-Prom – ir viens no vadošajiem un dinamiski augošākajiem riepu ražotājiem. Uz doto brīdi uzņemums ražo vairāk kā 100 standarta riepu izmērus, taču rūpnīcas pamata novirziens ir lauksaimniecības un industriālo riepu ražošana.

10.11.2015
STARCO Eastern Group atrodas starp desmit lielākajām lauksaimniecības nozares firmām Latvijā Latvijas biznesa apskatā par 2015 gadu, kuru sastāda Firmas.lv un aģentūra LETA, kompānija STARCO Eastern Group ir iekļuvusi starp desmit lielākajām lauksaimniecības nozares firmām Latvijā.

27.10.2015
STARCO GS dubultie un speciālie diski kļūst vēl pieejamāki Pastāvīgi virzoties uz efektivitātes, produktu kvalitātes un klientu apkalpošanas kvalitātes paaugstināšanu, kompānija STARCO Europe pieņēma lēmumu pārcelt riteņu disku ražotni STARCO GS uz savu vadošo metāla disku rūpnīcu, kura atrodas pilsētā Beli Manastir – Horvātijā.

22.09.2015
Stipri vīrieši izvēlas STARCO 2015.gada 11. Septembrī Rīgas sporta svētku ietvaros “Rīgas sporta nakts-2015” norisinājās Latvijas čempionāta fināls, kurā tika noskaidrots spēcīgākais Latvijas amatieru spēkavīrs.

07.09.2015
AKCIJA! Pazeminātas cenas lauksaimniecības tehnikas riepām Kompānija STARCO paziņo par traktoru un kombainu riepu cenu pazeminājumu

25.08.2015
Viens riteņa disks – 16 platuma varianti! Kompānija STARCO piedāvā jaunu, uzlabotu kombinēto disku sistēmu, kura paredzēta darbam starprindās.

15.06.2015
Jaunums! STARCO klientu programma Kompānija STARCO ievieš svarīgus papildinājumus programmā darbs ar klientiem, kuri ietilpst sekojošās kategorijās: DĪLERI Kompānijas kuras pārdod, izīrē un remontē spectehniku, kā arī piegādā tai rezerves daļas. GALA LIETOTĀJS Tas kurš strādā ar lauksaimniecības, industriālo, ceļu būves un citu speciālo tehniku.

12.04.2015
STARCO Beli Manastir saņēma CREDIT RATING CERTIFICATE OF EXCELLENCE "AAA" sertifikātu Mēs priecājamies paziņot, ka metāla disku rūpnīca STARCO Beli Manastir ieguva CREDIT RATING CERTIFICATE OF EXCELLENCE "AAA" (sertifikāts apliecina AAA kvalitātes nodrošināšanu). Pēc starptautiskajiem standartiem – AAA ir pats augstākais novērtējums, kurš apliecina, ka rūpnīca savlaicīgi un pilnā apmērā izpildīs savas saistības.

15.03.2015
Vispasaules izstādē SIMA 2015 vadošie traktoru ražotāji iesaka STARCO GS dubultriteņus 2015.gadā no 22 līdz 26 februārim, Francijā tika rīkota izstāde SIMA (Salon International de la Machine Agricole) – lielākā starptautiskā lauksaimniecības un lopkopības izstāde. Lauksaimniecības tehnika tika izstādīta 7 zālēs ar  27000 kv.m. platību. Tie bija traktori, kombaini, piekarināmā tehnika zemes apstrādāšanai, iekrāvēji un cita tehnika, kura nepieciešama mūsdienīgai lauksaimniecībai un lopkopībai.

24.01.2015
STARCO: Trešās paaudzes uzņēmuma vadība Pēc 25 gadu uzņēmuma pārvaldīšanas, tās ģenerāldirektors un  galvenais akcionārs Peer Ejlersgaard nodod STARCO grupas pārvaldīšanu Richard Todd un Karsten Petersen rokās, pats kļūstot par valdes locekli. Jaunās direktoru padomes ievēlēšana ir virzītā gan uz ikdienas darba organizēšanu, gan uz nākotnes attīstības stratēģiju.

22.12.2014
STARCO paplašina pilngumijas riepu ražošanu savā rūpnīcā Šrilankā Pilngumijas riepu rūpnīca STARCO Sri Lanka sāka ražot riepas pirms trīs gadiem. Ir pienācis laiks to paplašināt un modernizēt.   Svinīgā ceremonija bija jau rudenī, par kuru ziņoja vadošie profesionālie izdevumi. Taču viņu rakstos bija kļūdas, tāpēc mēs vēlreiz atstāstīsim šo notikumu.

10.12.2014
STARCO austrumu grupa (SEG) veiksmīgi izgāja ISO 9001:2008 sertifikāciju SEG – pārvaldošā kompānija, kontrolē STARCO operācijas septiņās filiālēs Krievijā, filiālēs Minskā, Kijevā, Almati, Tallinā, Viļņā un Rīgā. SEG atrodas Rīgā, Latvijā.

27.11.2014
Garumam ir nozīme (dubulto riteņu drošība un konstrukcijas īpašības) Šodien tirgū ir pieejamas dažādas traktoru dubultriteņu sistēmas. Bieži tiek uzdots jautājums - kāda atšķirība, ka tik ir dubultriteņi?! Taču tādi svarīgi sīkumi kā  vītņstieņa garums, āķu vai uzgriežņu sistēma, starpdiska platums, skrūvju vītne, kā arī metāla kvalitāte un ražošanas vieta, atstāj lielu iespaidu uz ekspluatāciju.

07.10.2014
Kompānijas STARCO riteņu kameras tiek izmantotas Nacionālajā Dāņu dejas grupas 2014-2015. gada pasaules tūrē Dāņu nacionālā deju grupa ceļo pa visu pasauli jau daudzus gadus. Viņu devīze - “Move the world” (Iekustināsim pasauli). Arī šis gads nav izņēmums – turneja turpinās jau 10 mēnešus. STARCO grupa ir viens no šīs deju grupas sponsoriem.

03.09.2014
Metāla disku rūpnīca STARCO Beli Manastir veiksmīgi izgājusi ISO 9001 un ISO 14001 Riteņu metāla disku rūpnīca STARCO Beli Manastir savu darbību sākusi 2005.gadā. Pēdējo gadu laikā rūpnīca Beli Manastir kļuvusi par Eiropā atzītu speciālas tehnikas metāla disku ražotāju.

21.07.2014
HONDA Zviedrija ir izvēlējusies komplektēt kvadraciklus ar komplektajiem riteņiem STARCO BIG FOOT STARCO jaunums kvadraciklu komplektajos riteņos priekš Honda – pilnībā atbilstošs komplekts no četriem metāla diskiem un četrām riepām. Šis komplekts ir speciāli izstrādāts un testēts priekš Zviedrijas Hondas.  

15.07.2014
Kompānija STARCO izstādē CeMAT 2014 eksponēja pašu ražotās pilngumijas riepas Kompānija STARCO eksponēja dakšu iekrāvēju pilngumijas riepas izstādē CeMAT 2014. CeMAT 2014 – pasaulē lielākā loģistikas izstāde Hanoverā. Izstādē demonstrē noliktavu un kravu apstrādes tehnoloģijas un
uzņēmumu iekšējos loģistikas risinājumus.


Новости 41 - 60 из 61
Начало | Пред. | 1 2 3 4 | След. | Конец